evimde buldum Arapça yazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Buketttt tarafından oluşturulan evimde buldum Arapça yazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,207 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı evimde buldum Arapça yazı
Konbuyu başlatan Buketttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilemiyoruz canım . Yani benden ne istediğini kimse bilmiyor hoca sadece evden soğusun ve evden gitmesi üzerine yapılan bir büy dedi . Cidden de öyleydi son zamanlarda aşırı soğumuştum evden hatta en son eşyamı toplayıp gizli gizli kaçacaktım nereye gittiğimi bilmeden annem o gece farketti öyle sonradan ortaya çıktı her şey . Büyü bozulduktan sonra bende rahatladım
E peki büyüyu nasıl anladınız canım muska şeklinde filanmiydi nerede buldunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
E peki büyüyu nasıl anladınız canım muska şeklinde filanmiydi nerede buldunuz
Hayır canım ben aileme söyledim bir kaç kez rüyama saçma sapan büyü saklanan şeyler girdi sürekli bir ara kafayı takıp iyice araştırdım insan kendine büyü yapıldığını hisseder mi diye . Sonra normalde küçükken yaşadığım bir olay hariç ailemle aram her zaman iyidir son zamanlarda ben ben değildim🤦🏻‍♀️. Yani aşırı soğumuş anneme sesi çıkmayan bağırmayan ben bağırır olmuştum sürekli evden çıkıp kapıda durmak istiyordum . En son zaten artık duvarların üstüme üstüme gelmesi ve sinir krizi geçirmem son radde oldu . Normalde babamgil hocayı benim sakinleşmem adına aramıştı neden bu denli değiştiğimi düşünemem için hatta psikiyatriste bile gittim . O zaman hoca da çıktı her şey ortaya adet kanımın üzerine hatta bizzat adet kanım kullanılarak yapılmış hoca direk onların evi evimizin bir arka dairesinde size çok yakın baş harfini vereyim dedi düşün babamla annem akraba bile değil o yengem hiç alakasız bir şehirden yani baş harfini verip çok yakınınızda sürekli birbirinize gidip geliyorsunuz demişti. Biz o zaman ses çıkarmadık aradan 1 hafta geçti kadın babama demiş işte enişte bizde kardeşimle baya oluyor Çankırı’da büyü yapan bir hocaya gittik diye . Taşlar o zaman oturmuştu baya kavga gürültü oldu . Ondan sonra uzak durdum evlerine gitmedim annemde asla çağırmadı. Hoca bize yapılan büyüyü aracı ile gönderdi babam onu direk alıp suya götürüp attı zaten ondan sonra düzeldim ben . Zamanında babamı seven bir kadın aynı büyüyü annemde yapmış mesela hadi onun derdi belli babam da 😂😂. O kadınla aramda o kadar yaş var dayımla evli derdi benimle ne onu bilemiyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır canım ben aileme söyledim bir kaç kez rüyama saçma sapan büyü saklanan şeyler girdi sürekli bir ara kafayı takıp iyice araştırdım insan kendine büyü yapıldığını hisseder mi diye . Sonra normalde küçükken yaşadığım bir olay hariç ailemle aram her zaman iyidir son zamanlarda ben ben değildim🤦🏻‍♀️. Yani aşırı soğumuş anneme sesi çıkmayan bağırmayan ben bağırır olmuştum sürekli evden çıkıp kapıda durmak istiyordum . En son zaten artık duvarların üstüme üstüme gelmesi ve sinir krizi geçirmem son radde oldu . Normalde babamgil hocayı benim sakinleşmem adına aramıştı neden bu denli değiştiğimi düşünemem için hatta psikiyatriste bile gittim . O zaman hoca da çıktı her şey ortaya adet kanımın üzerine hatta bizzat adet kanım kullanılarak yapılmış hoca direk onların evi evimizin bir arka dairesinde size çok yakın baş harfini vereyim dedi düşün babamla annem akraba bile değil o yengem hiç alakasız bir şehirden yani baş harfini verip çok yakınınızda sürekli birbirinize gidip geliyorsunuz demişti. Biz o zaman ses çıkarmadık aradan 1 hafta geçti kadın babama demiş işte enişte bizde kardeşimle baya oluyor Çankırı’da büyü yapan bir hocaya gittik diye . Taşlar o zaman oturmuştu baya kavga gürültü oldu . Ondan sonra uzak durdum evlerine gitmedim annemde asla çağırmadı. Hoca bize yapılan büyüyü aracı ile gönderdi babam onu direk alıp suya götürüp attı zaten ondan sonra düzeldim ben . Zamanında babamı seven bir kadın aynı büyüyü annemde yapmış mesela hadi onun derdi belli babam da 😂😂. O kadınla aramda o kadar yaş var dayımla evli derdi benimle ne onu bilemiyoruz
Allah Allah senden ne istemiş ki 🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay inanmıyorum salak mı o kadın miye böyle birşey yapmanı istemiş
Aileme kalsa evde her istediğim olduğu için normalde onlara kalsa babam beni şurdan şuraya tek yollamazmış ama ben 10 yaşından beri şehir dışına bile gezilere katılıp gidebiliyordum düşün 24 yaşındayım doğuda gezmedipim çok az şehir var yada Karadeniz’de çanakkaleye bile gittim yani.. onları bile kıskanırdı iyi geziyorsun vs diye en son üniversiteye tek yollamaları canını sıktı sanırım garibimin 😂😂. Dayım için üniyi bırakmış gerizeklaı acısını benden çıkardı herhalde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah Allah senden ne istemiş ki 🤔
Herkes kıskançlık olarak yorumluyor yoksa şahsi bir sorunu olacağı biri değilim düşün o 30 küsülerde ben ise daha o zamanlar 18 ile 20 arasıyım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Diyorlar ya her insan ayrı bir dünya biz herkesi kendimiz gibi sanıyoruz
🥴🥴Milletin içi ne fesatmis ya😏😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen neler yaşamış gecirmissin böyle 🥴🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar