evimde buldum Arapça yazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Buketttt tarafından oluşturulan evimde buldum Arapça yazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,050 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı evimde buldum Arapça yazı
Konbuyu başlatan Buketttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Belki benim üzerimden büyü vardır birinin en ufacık hatasını buldum mu ben terk ediyorum
Kız kendinle çelişiyorsun ha 😂😂hem hurafe diyip hem büyü vardır demen. Ama olabilir de yani ne olacağı bilinmez

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Az yesinde kendine uşak tutsun babanın evladı varken o kimmiş gitsin eli iş tutmuyor mu çalışsın yesin parasını
Ailece tuhaflar annem hep anlatır babama hediye kazak almış babamın ilk babalar gününde sonra dedemlere gitmişler ortanca halam babamın üstünden çıkarıp dedeme giydirmiş babama da bu lazımdı deyip

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ailece tuhaflar annem hep anlatır babama hediye kazak almış babamın ilk babalar gününde sonra dedemlere gitmişler ortanca halam babamın üstünden çıkarıp dedeme giydirmiş babama da bu lazımdı deyip
Ay yok artık yüzsüz ya 🤦🏻‍♀️. Allahım cidden bazen insanların nasıl bu kadar gamsız olduğunu anlayamıyorum nasıl kafa yapısı ile büyüyorlar onunda anlamıyorum annene de yazık ne çekmiştir o kadından

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay yok artık yüzsüz ya 🤦🏻‍♀️. Allahım cidden bazen insanların nasıl bu kadar gamsız olduğunu anlayamıyorum nasıl kafa yapısı ile büyüyorlar onunda anlamıyorum annene de yazık ne çekmiştir o kadından
Hepsinden ayrı ayrı çekmiş yazsak roman olur.Büyü yapan büyük halam geçen sene zengin bi adamla evlendi 70 küsür yaşlarında şimdi.Adam bar kapatmış sahneden mikrofonla evlenme teklifi etmiş güller şarkılar danslar alkol su gibi akmış videoları var ortanca halamdan olan kuzen söyledi.Beyaz gelinlik gibi bi elbiseyle düğün fotosu bile çekilmiş adam da yaşına göre cidden yakışıklı

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bilemiyoruz canım . Yani benden ne istediğini kimse bilmiyor hoca sadece evden soğusun ve evden gitmesi üzerine yapılan bir büy dedi . Cidden de öyleydi son zamanlarda aşırı soğumuştum evden hatta en son eşyamı toplayıp gizli gizli kaçacaktım nereye gittiğimi bilmeden annem o gece farketti öyle sonradan ortaya çıktı her şey . Büyü bozulduktan sonra bende rahatladım
Ay inanmıyorum salak mı o kadın miye böyle birşey yapmanı istemiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar