Sorum var Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 551 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Sorum yukarııda ☺️🫴
Bende plesenta previa olduğu halde temizlik bile yaptım canm bence yatmak insanı daha çok etkiliyo eskiden doğurup kurtuluyolarmis şimdi doğurduktan sonra bile rahat yok herşeyi inceliyolar 😂 hatta evde doguruyolarmis doktor yüzü görmemişler ben çok umursamadım ve okadar ağır iş gordugum halde düzeldi plesenta previa bence yatma yatınca doğumda zor oluyo naçizane fikrim canm ❤️rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ❤️

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bende plesenta previa olduğu halde temizlik bile yaptım canm bence yatmak insanı daha çok etkiliyo eskiden doğurup kurtuluyolarmis şimdi doğurduktan sonra bile rahat yok herşeyi inceliyolar 😂 hatta evde doguruyolarmis doktor yüzü görmemişler ben çok umursamadım ve okadar ağır iş gordugum halde düzeldi plesenta previa bence yatma yatınca doğumda zor oluyo naçizane fikrim canm ❤️rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ❤️
Valla çok haklısın eskiler başkaydı ya biz nerdeee herşeye pimpirik şöyle olur böyle olur korkusundan hareket etmiyoruz 😄

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden bebek ölümü de anne ölümü de çoktu ama 😊 yine de ağır işten ani hareketlerden sakılnılmalı bence 🥰

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Eskiden bebek ölümü de anne ölümü de çoktu ama 😊 yine de ağır işten ani hareketlerden sakılnılmalı bence 🥰
Tabiki canm çok kendini yipratmiycak ama bence doktorlar bana ayağa bile kalkma dediği halde temizlik yaptım yatınca ağrılarım falan çoğalıyodu beni dürtüyolardi😂 bide köyde olunca bünye doğal olarak işe alisiyo yatınca suçlu gibi hissediyorum kendimi😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki canm çok kendini yipratmiycak ama bence doktorlar bana ayağa bile kalkma dediği halde temizlik yaptım yatınca ağrılarım falan çoğalıyodu beni dürtüyolardi😂 bide köyde olunca bünye doğal olarak işe alisiyo yatınca suçlu gibi hissediyorum kendimi😂
Herkesin kendi tercihi ben riske atmayı göze alamazdım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.