Sorum var Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 549 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fazla ev işi yapmak doğuma sebebiyet verir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi tercihi ben riske atmayı göze alamazdım 😊
Vallahi erkeksen yapma işi 😅eve gelince yemek hazır olacak eşim birazda titiz kıyafet vesaire konusunda ütü temizlik falan bazen hani bosanasim geliyo ne yalan soylim umursamaz tavrı yüzünden aslında bazende mecburiyetten yapiliyo şans kimine guluyo kimine de gulmuyo🙃benim yasitlarima bakiyorumda hayatı dolu dolu yaşıyorlar çocukları olanlarda dahil 🙃bende surunuyom

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi erkeksen yapma işi 😅eve gelince yemek hazır olacak eşim birazda titiz kıyafet vesaire konusunda ütü temizlik falan bazen hani bosanasim geliyo ne yalan soylim umursamaz tavrı yüzünden aslında bazende mecburiyetten yapiliyo şans kimine guluyo kimine de gulmuyo🙃benim yasitlarima bakiyorumda hayatı dolu dolu yaşıyorlar çocukları olanlarda dahil 🙃bende surunuyom
Ben de yaptım ama doktor bir şey dememişti ama eğer deseydi kalkma tehlikesi var adama derdim kalk kendin yap beğenmiyorsan.Bir şey de derse kalkar anneme gelirdim, çocuğunu kendi kanını bile düşünmeyenin bana ne faydası olacak.Allah yardımcın olsun herkesin hayatı bir değil tabi ama bir kere geldik şu hayata, erkekleri memnun etmeye gelmedik ki biz de Allah’ın kuluyuz onlar bizden üstün değil.Mutlu olmak bizimde hakkımız 😊 Allah eşini ıslah etsin el üstünde tutsun seni inşallah 🤲

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Ben de yaptım ama doktor bir şey dememişti ama eğer deseydi kalkma tehlikesi var adama derdim kalk kendin yap beğenmiyorsan.Bir şey de derse kalkar anneme gelirdim, çocuğunu kendi kanını bile düşünmeyenin bana ne faydası olacak.Allah yardımcın olsun herkesin hayatı bir değil tabi ama bir kere geldik şu hayata, erkekleri memnun etmeye gelmedik ki biz de Allah’ın kuluyuz onlar bizden üstün değil.Mutlu olmak bizimde hakkımız 😊 Allah eşini ıslah etsin el üstünde tutsun seni inşallah 🤲
İşte bende sıkıntı geri babamın evine gidemiyo olmam hani en azından korkutacak elle tutulur bişey olmasi beni babam verirken eti senin kemiği benim dedi gerisini sen düşün yani ben babamın evine gitsem babamın söyleyeceği şey damadını savunmak olacak kendide aynı şeyleri anneme yaşatmış bu yüzden hep erkekler haklıymış gibi goruyo babam bigunde haklısın kızım dediğini duymadım ben kusura bakmayın başınızı sisiriyorum ama tanımasam görmesem bile sizleri içimi dökmek iyi geliyo

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
İşte bende sıkıntı geri babamın evine gidemiyo olmam hani en azından korkutacak elle tutulur bişey olmasi beni babam verirken eti senin kemiği benim dedi gerisini sen düşün yani ben babamın evine gitsem babamın söyleyeceği şey damadını savunmak olacak kendide aynı şeyleri anneme yaşatmış bu yüzden hep erkekler haklıymış gibi goruyo babam bigunde haklısın kızım dediğini duymadım ben kusura bakmayın başınızı sisiriyorum ama tanımasam görmesem bile sizleri içimi dökmek iyi geliyo
Kuzum kıyamam sana böyle aileler çok zor benim babamda çok sertti bana karşı hep evlenene kadar 1 kere bile sarilmamistir kadınları sinir atmak için dovulebilecegine inanan tiplerden ama eşim beni aldattığında arkamda durdu getirdi beni gondermicekti kaç defa ailesiyle geldi zor aldılar beni sonra akillandi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İşlerine öyle geliyor da ondan işte tahmin etmiştim zaten 😊 ama Allah büyük yarınımız belli değil Allah korusun bi sakat kalır bir hastalık olur ondan sora bana bakmazsa diye döner durur.Dayımda yengemi döverdi ederdi bi kuah hastası oldu sonra anladı yengemin değerini 😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vallha kuzum açıkçası ben kızıma hamile iken hic durmadım karnıma düştüğü andan itibaren çocuk en ağır temizlikle tanıştı ev tasimak zorundaydım tayin sebebi ile inşaat temizliği yaptım ve doğuma kadar da hiç durmadık kendim titiz biriyim camlarimida sildim tullerimide astım ama tasviye edermiyik etmem hamileliuin tadını çıkart bence benim birde sorunlu skntili bir hamilelikti ona rağmen yapmış bulundum kendini bence yorma dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.