Sorum var Fetal eko

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Fetal eko başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 729 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetal eko
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cnm çocuk kardiyoloji direkt vermiyor ki alamıyorum on çocuk muane doktoruna veriyo orayada gidince doktorda diyo kadın doğuma gitmen lazım napacam sasiridm valla yardımcı olun kızlar bana 182 arayıp nerden alim randevu
Canım kadın doğum seni yönlendirecek sisteme girecek sende gdip konuşacaksın böyle böyle diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Surekli iki gebeliğim de de gittim ikisinde de doktor yönlendirdi ama gideceğin hastahneyi ara kendi numarası bölümler var onda çocuk kalp onu seç bağlanınca anlat onlarda yardımcı olur bn öyle oluşturdum çünkü tıp fakültesinde 182 ve MHRS den randevu yoktu sadece hastahneyi arayıp alabiliyrdm birde öyle dene
Cnm çocuk kardiyoloji direkt vermiyor ki alamıyorum on çocuk muane doktoruna veriyo orayada gidince doktorda diyo kadın doğuma gitmen lazım napacam sasiridm valla yardımcı olun kızlar bana 182 arayıp nerden alim randevu

Canım kadın doğum seni yönlendirecek sisteme girecek sende gdip konuşacaksın böyle böyle diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Surekli iki gebeliğim de de gittim ikisinde de doktor yönlendirdi ama gideceğin hastahneyi ara kendi numarası bölümler var onda çocuk kalp onu seç bağlanınca anlat onlarda yardımcı olur bn öyle oluşturdum çünkü tıp fakültesinde 182 ve MHRS den randevu yoktu sadece hastahneyi arayıp alabiliyrdm birde öyle dene
Tm cnm saol öle deneyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar