Sorum var Fetal eko

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Fetal eko başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetal eko
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cnm bugün gidemedim daha doğrusuu kocam uyuzu goturmedi neymiş uyucakmis işten geldi uykusunu feda edemedi yarın ben kızımla otobüsle gitcem kziim 8 aylık bakalım nasıl duracaksa bu erkekler çok fenalar hepsi aynı cogunlu vicdansizlar
Ayıp etmiş o daha önemli bebek yani ❤️ bir şey diyemiyorum çocuğunla zor olur gidip gelme almzlr bile belki Allah yardımcın olsun inşallah

Ayıp etmiş o daha önemli bebek yani ❤️ bir şey diyemiyorum çocuğunla zor olur gidip gelme almzlr bile belki Allah yardımcın olsun inşallah
Geçti kuzum günüm 25 haftalık olduk bugün randevum vardı doktor toplantisi varmış kapıyı kitlemis gitmiş bunu yapan Yüreğir devlet hastanesi doktoru daha vardı saatime yazıklar olsun gerçekten boşa gittim kucağımda kızımda çantayla inanin rezil oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçti kuzum günüm 25 haftalık olduk bugün randevum vardı doktor toplantisi varmış kapıyı kitlemis gitmiş bunu yapan Yüreğir devlet hastanesi doktoru daha vardı saatime yazıklar olsun gerçekten boşa gittim kucağımda kızımda çantayla inanin rezil oldum
Artık doğumdan sonra baktiracam cnm napayim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Artık doğumdan sonra baktiracam cnm napayim
Öyle yap ne yaparsın kc haftalıksn ya kız çogu öyle yapıyor bizi kimse düşünmyr

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar