Fikir verin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Fikir verin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Fikir verin kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yarın ağır kalabalık bir misafirim var kizlar ama ben bir tek
Mercimek patatesli tas kebabı salata aklıma geliyor hani servis tabağında pilavın yanına ne koya bilirim ek yemk olarak ne yapa bilirim bana şöyle guzel bir fikir verin ❤️
Eline sağlık cnm şimdiden Allah kabul etsin aralara meze vs de yapabilirsin ama yanına bilemdim şimdi aslında tas kebabı var bnce iyi az sarma vs yapıp da koyabilirsin bir iki dolma falan ama azar yap oruçluk ya kalıyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eline sağlık cnm şimdiden Allah kabul etsin aralara meze vs de yapabilirsin ama yanına bilemdim şimdi aslında tas kebabı var bnce iyi az sarma vs yapıp da koyabilirsin bir iki dolma falan ama azar yap oruçluk ya kalıyor
Araalra meze düşünüyorum ama hani tabak boş kalmasın diye düşündüm 11 kişi olucaz 🙈 sarma dolma düşündüm ama pilav da var hepsi princ mi olur diye düşündüm en sonunda tavuk dedim şimdide tavuk et olur mu dedim 😀 kafam hepten karıştı bir giram aklım vardı uçtu gitti 😀😀

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Araalra meze düşünüyorum ama hani tabak boş kalmasın diye düşündüm 11 kişi olucaz 🙈 sarma dolma düşündüm ama pilav da var hepsi princ mi olur diye düşündüm en sonunda tavuk dedim şimdide tavuk et olur mu dedim 😀 kafam hepten karıştı bir giram aklım vardı uçtu gitti 😀😀
Bence börek yapabilirsin canım yada içli köfte yapabilirsin 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Olur aslında çok güzel olur sen bilirsin tavuk olabilir farklı bir şekilde yaparsan vAlla aynı bnde çok kararsızım hep hep hep 😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Olur aslında çok güzel olur sen bilirsin tavuk olabilir farklı bir şekilde yaparsan vAlla aynı bnde çok kararsızım hep hep hep 😂
Herşeyde kararsızım tamam derim o an aklıma başka birşey gelir 😀 hobba başa geri dön yine kararsız kalırım valla bir tek eşim de kararsız kalmadan pat diye evet dedim 😀😀 onuda anladim ki erken karar da zararmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence börek yapabilirsin canım yada içli köfte yapabilirsin 🥰
Börek biliyorum ma içli köfte hiç bilmiyorum 🥰 çok severim yapan olursa yiyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Herşeyde kararsızım tamam derim o an aklıma başka birşey gelir 😀 hobba başa geri dön yine kararsız kalırım valla bir tek eşim de kararsız kalmadan pat diye evet dedim 😀😀 onuda anladim ki erken karar da zararmis
Aynı bende bende yemekte bir şey alırken dışarıya çıkarken zor seçerim geri giyince pişman olurum kadınlar hep mi böyle 😂😂 ayniymisiz evet bnde bir onda kararliydim şükür 😂 eşim hep der ay hiç karar veremiyorsun bana mı bağlisin ne istersen yap dere 😂

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Mercimek patatesli tas kebabı salata aklıma geliyor hani servis tabağında pilavın yanına ne koya bilirim ek yemk olarak ne yapa bilirim bana şöyle guzel bir fikir verin ❤️
Kabaklı mücver yapabilirsin canım üstüne de sarımsakli yoğurt sos çok güzel olur ben bayılırım 😄

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Menü güzel canım ellerine sağlık. Bunların yanına ortaya zeytinyağlı taze fasulye birde havuç tarator yapabilirsin. Yanına çeşit olsun dersen karamelize soğan birde fırına güveçte baharatlı sarımsak koy sunumu da güzel oluyor çokta kolay istersen tarif verebilirim🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Menün çok güzel kuzum börek veya sarma yapabilirsin meze

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar