Gaz damlası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Gaz damlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz damlası
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızım 1 aylık bugün doktor gaz damlası verdi eczacı üzerine sabah 8 öğlen 8 akşam 8 damla yazmış eşimde doktor günde 8 damla dedi diyor kararsız kaldım siz nasıl kullandınız damlanın adı metsil
Metsil bende çok kullanmıştım çocuklara canım bende 8 diye hatırlıyorum zararı olmaz merak etme. Aktardan anason, rezene, kimyon tohumlarını alıp 3ünü karıştır her gün bir iki bardak içersen iyi gelir sen sıcakken iç bebişede ılıyınca günlük 1 2 çay kaşığı verirsen oda çok rahatlatıyor

Herkese merhaba kızım 1 aylık bugün doktor gaz damlası verdi eczacı üzerine sabah 8 öğlen 8 akşam 8 damla yazmış eşimde doktor günde 8 damla dedi diyor kararsız kaldım siz nasıl kullandınız damlanın adı metsil
Canim 1 günde sabah öğlen akşam toplam 8 damla bende kullanmıştım

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Metsil bende çok kullanmıştım çocuklara canım bende 8 diye hatırlıyorum zararı olmaz merak etme. Aktardan anason, rezene, kimyon tohumlarını alıp 3ünü karıştır her gün bir iki bardak içersen iyi gelir sen sıcakken iç bebişede ılıyınca günlük 1 2 çay kaşığı verirsen oda çok rahatlatıyor
Teşekkür ederim deneyeyim😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim 1 günde sabah öğlen akşam toplam 8 damla bende kullanmıştım
Teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun inşaAllah canım
Amin teşekkür ederim

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebeğim 20 günlük bizede o damladan verdi. Gün de 4 defe ve 4 damla verilecek dedi.

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım metsil damla bize hiç fayda etmedi
İnşallah size eder ..Benim bildiğim günde 1 kez 4 Damla kullanılıyor..
___BiOGAiA Diye bi Damla var ben ondan aldım veriyorum faydasını gördüm

Tüm sayfalar yüklendi.