Gazlı bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Gazlı bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,137 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gazlı bebek
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
benim bebek de öyle felaket gazlı bir bebek. uyuması da zor değil mi? biogaia kullanıyoruz. onun dışında maflor kullandık. şimdi sab simplex ve relactaz diye bir damla var onu deniyoruz. sırtına pat pat yapınca çıkmıyor gazı bazen yarım saat pat pat yapmama rağmen. karnına masaj yap diyorlar onu da yapıyorum ama yine huzursuz sürekli ağlama modunda. sen de yediklerine dikkat et mesela gaz yapacak şeyler yeme. yemeklerinde kimyon kullan bolca. ben kullanıyorum en azından kendimce dikkat ediyorum ama ne bileyim. seni o kadar iyi anlıyorum ki bebek ağladıkça kalınan çaresizliği, onı uyutamayınca yaşadığın mutsuzluğu... tecrübeli anneler siz neler yapmıştınız gazlı bebeklerinize?

bu yağı herkes söylüyor işe yarıyor mu gerçekten? benim bebeğim de aşırı huzursuz bu gazdan. bazen memeyi bile emerken ağlıyor memeyi lastik gibi çekip duruyor memede bile ağlıyor 😓
UyumK mı günde sadece 4 saat uyuduğu oluyo anlattıklarının aynısını yaşıyorum millet ilk emzirirken göğsü yara olur bizimki halen yara kimyon tüketemiyorum alerji yapıyo bebekte hep huzursuzlar karınlarına el değince bağırıyo yag gerçekten işe yarıyo ilk sürdüğünde biraz aglıyo ama sıcak tutuyo

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
UyumK mı günde sadece 4 saat uyuduğu oluyo anlattıklarının aynısını yaşıyorum millet ilk emzirirken göğsü yara olur bizimki halen yara kimyon tüketemiyorum alerji yapıyo bebekte hep huzursuzlar karınlarına el değince bağırıyo yag gerçekten işe yarıyo ilk sürdüğünde biraz aglıyo ama sıcak tutuyo
bugün temin ettim kantaron yağını. her alt değişiminde karnına masajla sürücem, inşallah işe yarar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar