Gazlı bebekler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Gazlı bebekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,396 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gazlı bebekler
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Merhaba hanımlar kızım çok gazlı su 1 haftadan itibaren çok ağlıyor gazını çıkaramıyor damla veriyorum sürekli ayaklarını it çek yapıyorum karnına masaj yapıyorum ağız üstü yatırıyorum yine aynı hiç degisen birşey yok farklı bir yöntem deniyen varsa açık yardım istiyorum 😭🤦🏼‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar kızım çok gazlı su 1 haftadan itibaren çok ağlıyor gazını çıkaramıyor damla veriyorum sürekli ayaklarını it çek yapıyorum karnına masaj yapıyorum ağız üstü yatırıyorum yine aynı hiç degisen birşey yok farklı bir yöntem deniyen varsa açık yardım istiyorum 😭🤦🏼‍♀️
Canım sen yediklerine dikkat et gaz yapacak yiyecekler tüketmemeye çalış bebeğe de bitkisel bir damla var nurse Harveys diye onu kullanabilirsin canım

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim biz 5 aylik olduk yeni yeni gecti gazlarimiz neler cektik neler denemedik malesef gazli bebeklere ne yaparsan yap yuzde yuz kesin sonuc vermiyor sadece zaman buyudukce azaliyor

Karnına sıcak havlu koyabilirsin iyi geliyor benim bebişim kolik sürekli havlu ısıtıp koyuyorum. Gaz damlaları bizde hiç işe yaramadı

Ayn bizdede gaz damlası hiç işe yaramadı deneyeceğim dediğini
Ben sıcak su torbasının üzerine 5 6 kat havlu serip onun üzerine yüz üstü yatırıyorum yatağını reflü yatağı gibi yapiyirdum her ihtimale karşı dışarda sızıntı aşağı gelecek şekilde oluyordu tabi sürekli başında bekliyordum. Birde benimki 2 kiloydu kilosu düşük olduğu için cesaret ettim ama sizinkiler normal kiloda biraz riskli olabilir.
İşe yatıyordu hiç durmadan sağlayan yavrum 1 saat kesintisiz uyuyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar