Gazlı bebekler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Gazlı bebekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gazlı bebekler
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar kızım çok gazlı su 1 haftadan itibaren çok ağlıyor gazını çıkaramıyor damla veriyorum sürekli ayaklarını it çek yapıyorum karnına masaj yapıyorum ağız üstü yatırıyorum yine aynı hiç degisen birşey yok farklı bir yöntem deniyen varsa açık yardım istiyorum 😭🤦🏼‍♀️
Gaz için sadece çörek otu yağını kullandım çok şükür hiç sorunumuz olmadı tavsiye ederim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar kızım çok gazlı su 1 haftadan itibaren çok ağlıyor gazını çıkaramıyor damla veriyorum sürekli ayaklarını it çek yapıyorum karnına masaj yapıyorum ağız üstü yatırıyorum yine aynı hiç degisen birşey yok farklı bir yöntem deniyen varsa açık yardım istiyorum 😭🤦🏼‍♀️
Biogala gaz damlası kesin bi gaz damlası kesinlikle denemelisin faydasını görürsün 5 damla veriyorsun sadece bide sıcak havlu ısıt ütüde karnına koy, sen emziriyorsan üşütme gazlı yemekler yememeye dikkat et, yersende 1 çay kaşığı kimyonu sıcak suyla karıştırıp iç gaz giderecektir

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bnim kızım nda kolikti hep ağlardı gaz sorunumuz vardı aynı cezveye nane birazda şeker kaynat doyunca ver biborona bak nasıl faydasını göreceksin ne varsa eskilerde var dene cnm kesinlikle inşallah sende faydasını görürsün

Tüm sayfalar yüklendi.