Gazli bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Egebaby tarafından oluşturulan Gazli bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,637 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gazli bebek
Konbuyu başlatan Egebaby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde öyleydi canım hiç sorma çok zor bişey. Ben bir sürü şey denedim olmadı damla verdim bir sürü şey kaynatıp verdim ama etki olmadı. Yengem bana her yemekten sonra kayısı hoşafı yapıp içmemi söyledi böylece yediklerim bebeğe gaz yapmazmış . Öyle yaptım gerçektende etki etti . Yani eğer emziriyorsan yediklerine dikkat et bulgur soğan bu tür şeyler süt yapıyor evet ama bebeğe aşırı gazda yapıyor dikkat edersen çok iyi olur . Bide rezene tohumu demleyip bebeğine günde bir iki kaşık içir hem rahatlatıcı hemde bebeğin güzelce uyur sakinleşir yani sende içersin sütüne de yarar. Bide dört aylık olunca kendiliğinden geçecek
Artik gecti canim.cok.sukur atlattik 2-3 hafta surdu artik gaz sikayetlerimiz yok . Rezene iciyorum bebegimede veriyorum hala

M

Mercan

Guest
Rezene yi bebeğe verdikten sonra mi gaz sancısı gitti. Nasıl yaptınız benimde 1 aylık bebeğim var sancidan duramiyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
28 gunlukguz gazimiz bitmiyor
Relactaz gaz damlasi emzirme oncesi 2 damla veriyorumgunde bir kez muskat cevizinden kaziyip sutumle karistirip agzina veriyorum
Ayak topuklarina birer damla aci elma yagi suruyorum .
Arada bir zeytin yagi ve kimyonlu su veriyorum (kimyonu sicak suda demledim suzdum)
Bunlara yeni basladim gazina fayda goren varmi bunlarda .
Uyurmuyor gazindan dolayi saatlerce memede 15-20 dk kestiriyor ic geciriyor yada yatircam sira uyaniyor . Bisiklet hareketleride yapiyorum sirtini karninin ovaliyorum . Sabah 5 de basliyoruz oglen 1-2 boyle suruyo huzursuz geciyo uykusu geciyor diye agliyo gazi oluyo cikaramiyo diye agliyo .
Canım ben doktorun verdiği hiç bir damlayı almadım annem çörek otu yağı almıştı, yeğenim de de oğlum da da sadece onu kullandık şükür hiç sancı çekmediler. Emziği batırıp verdim. Şuan bile yağa gözüm gibi bakıyorum yine kullancam

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Relactaz gaz damlasi emzirme oncesi 2 damla veriyorumgunde bir kez muskat cevizinden kaziyip sutumle karistirip agzina veriyorum
Arada bir zeytin yagi ve kimyonlu su veriyorum (kimyonu sicak suda demledim suzdum)
Uyurmuyor gazindan dolayi saatlerce memede 15-20 dk kestiriyor ic geciriyor yada yatircam sira uyaniyor . Bisiklet hareketleride yapiyorum sirtini karninin ovaliyorum . Sabah 5 de basliyoruz oglen 1-2 boyle suruyo huzursuz geciyo uykusu geciyor diye agliyo gazi oluyo cikaramiyo diye agliyo .
Bende senin gibiyim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Seninde bazı yediklerini birakman gerekirmiş canım kahve çay kola çikolata portakal greyfurt lahana karnıbahar bulgur soğan mercimek in her türlüsü yeşil kırmızı anlamında kuru fasulye nohut süt süt ürünleri bunlar senin sütünden bebeğe geçen gaz yapan yiyecekler mis canım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Seninde bazı yediklerini birakman gerekirmiş canım kahve çay kola çikolata portakal greyfurt lahana karnıbahar bulgur soğan mercimek in her türlüsü yeşil kırmızı anlamında kuru fasulye nohut süt süt ürünleri bunlar senin sütünden bebeğe geçen gaz yapan yiyecekler mis canım
Kız bunları yemese süt olmaz caney

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar