Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,179 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Amin inşallah canım benim için çok zor oluyor ben bı tane bebeğimi kaybettim hep bunu da kaybedicem düşüncesiyle geldim bu günlere kadar en ufak bi sancida bı Ağrı'da bebeğime bişey mi oldu diye korkarak bu zamana kadar bekledim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Canım ya kıyamam sağlıkla kucağına al inşallah

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sanki ilk kez anne oluyormuş gibiyim korku,heyecan hep bi stres yapıyorum korkudan saçma düşüncelere kapılıyorum sonra kendi kendime diyorum ki onu ilk kucağıma alacağım günü hayal ediyorum ve karnımı sevdigimde bebeğimin tekmesiyle korkumu yemiyorum Allah'm tüm evlatlarımız ve bebeklerimizi korusun sagliklıca kucağımiza almayı nasip eylesin 🙏😘🤎

Ah ah canım doğurup kucağıma alana kadar o korku beni bırakmadı bide benden bir hafta önce de görümcem bebeğini kaybetti eşimle birlikte çok korktuk en ufak hareket etmemesinde korkuyorduk çok şükür bi sknti olmadan kızıma kavuştum inşallah hamile olan bütün canlarim sizde sağlıkla bebislerinize kavuşursunuz insallah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.