Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,211 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Ara ara bende bazı postları okuyorum bebeğim öldü kaybettim diye çevremde de duyuyorum son aylarda bebeğinin kalbi felan durmuş bebeği kaybetti diye.. bende kötü etkileniyorum ama sonra elimden ne gelirse bebgin için yapıyorum gerisi rabbime kalmış kismetimde varsa kucağıma alacam diye
. Yani anlayacagin Rabbime dayaniyorum bu şekilde kendimi motive ediyor ve aklıma getirmemeye çalışıyorum ☺️

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Ona da kendine de bol dua et kuzum. Rabbim ikinizi de korusun sağ salim kucağına alırsın inşallah bebisini

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ona da kendine de bol dua et kuzum. Rabbim ikinizi de korusun sağ salim kucağına alırsın inşallah bebisini
İnşallah canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ara ara bende bazı postları okuyorum bebeğim öldü kaybettim diye çevremde de duyuyorum son aylarda bebeğinin kalbi felan durmuş bebeği kaybetti diye.. bende kötü etkileniyorum ama sonra elimden ne gelirse bebgin için yapıyorum gerisi rabbime kalmış kismetimde varsa kucağıma alacam diye
. Yani anlayacagin Rabbime dayaniyorum bu şekilde kendimi motive ediyor ve aklıma getirmemeye çalışıyorum ☺️
Evet canım ben de burda okuyunca çok etkileniyorum Allah a emanet miniklerimiz ❤️

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 hafta önce doğum yaptım o korku hala var 😊 Allah'ım evlatlarımızı acısını göstermesin sağlıkla büyüsün minikler 🥰🌹

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bı bebeğini kaybetmiş anne olarak aşırı korkum var hareket etmezse direk hastahaneye kosyorum biliyorum iyi bişey değil ama elimdede değil inşallah tüm bebiş bekleyen anneler sağ salim kucağına alırlar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İyi düşünürseniz iyi olur doğum konusundada bu böyle aklınıza öyle kötü korkular getirmeyin dua edin iyi beslenin günlük yaşamınıza devam edin

Tüm sayfalar yüklendi.