Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,213 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelerin zihnini bırakmayan o düşünce
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Allaha tevekkül et en güzeli rızkı olan bu dünyaya gelir zaten rızkı yoksa gelirde giderse gönlünü ferah tutacam dudunmeyecen

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaybetme korkusuyla nasıl başa çıkıyorsunuz, daha önce de yazılmıştı herkes aynı durumun korkusunu yaşıyor biliyorum. Nasıl baş ediyorsunuz bana da akıl verin 😊 Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲💕
Ben de bir tek ben de anormallik var düşünüyordum ...her gün aynı korkuyla uyanmak ve güne devam etmek çok yorucu

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
vallahi canım ben hiç o korkuyu yaşamadım hiç aklıma gelmiyordu kaybetme korkusu yani bu ikinci gebeliğinde kesemin etrarında kanama vardı ama yine de o korku yaşamadım iyi düşünelim her zamanki iyi olsun 😇😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar