Gebelik ilk kontrole ne zaman gidilmeli

• Konbuyu başlatan Nazz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazz tarafından oluşturulan Gebelik ilk kontrole ne zaman gidilmeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,926 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik ilk kontrole ne zaman gidilmeli
Konbuyu başlatan Nazz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
N

Nazz

Guest
Merhaba kızlar. Son adet tarihim 13 aralık 2020 tahimunen 7 gün sürüyor. Pazartesi günü testim pozitif cıktı. Doktora ne zmn gidilmeli biraz daha beklemeli miyim? Ikıncı gebeliğim bu arada.

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Gebelik testiniz pozitif çıktı ise bir an önce randevu alıp kontrole gitmenizde fayda vardır. Zira ilk kontrolde kan değerleri için tahlil isteyecektir doktorunuz.
Gözünüz aydın saglıcakla kucağınıza almayı Rabbim nasip etsin

H

Hande

Guest
Merhaba kızlar. Son adet tarihim 13 aralık 2020 tahimunen 7 gün sürüyor. Pazartesi günü testim pozitif cıktı. Doktora ne zmn gidilmeli biraz daha beklemeli miyim? Ikıncı gebeliğim bu arada.
Merhaba aynı tarih son adetimiz ☺️ Bende haftaya cuma günü gideceğim inşallah

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde son adet tarihin 18 aralik benimde testim.pozitif cikti bende daha gitmedim nezaman gitsem diye düşünüyorum

Songül

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 8 aralık son adet tarihim testim pozitif cikti yarın gitmeyi düşünüyorum Rabbim hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun hepinize şimdiden testiniz pozitife hemen doktora gidin kan testi yapılsın bakılıyor yadavuktrasonda bakılıyor bebek veya kese varmı kalp atışı varmı diye eğer sıkıntı yoksa vitamin veriliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar