Sorum var Gebelik kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübo tarafından oluşturulan Gebelik kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kesesi
Konbuyu başlatan Kübo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübo

Kübo

Kayıtlı Üye
rank
Meraba hanımlar 3.gebeligim şuan bugun doktor kontrolüne gittim 6+2 günlük kese gözüktü ama bebek göremedim dedi ama oluşuyor gibi dedi doktor haftaya gel hem kalp atışını hemde bebegi görürüz inşallah dedi sizce bu normalmi 2kizim var 2 sinde böyle sorun yaşamadım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Meraba hanımlar 3.gebeligim şuan bugun doktor kontrolüne gittim 6+2 günlük kese gözüktü ama bebek göremedim dedi ama oluşuyor gibi dedi doktor haftaya gel hem kalp atışını hemde bebegi görürüz inşallah dedi sizce bu normalmi 2kizim var 2 sinde böyle sorun yaşamadım
Kuzum her gebelik bir olmuyor benimde ikinci gebeliğim ilk gebeligimden çok farklı bir gebelik yaşıyorum bebek zaten anca görünür bu haftada sadece kese görünür bidahaki gidişinde bebeği de görürsün inşallah

Daha küçük olduğu için görünmemiştir kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İçini rahat tut canım daha küçük olduğu için görünmemistir. Her gebelik bir değil çünkü buraya kalp atışini duydum diye postta açarsın inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar