Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busr@ tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,199 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Busr@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Busr@

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun canim ,bi cevp veremicem ama bisi sorcam gebelikten once sekerin varmiydi yada ailende bende gebeyim ama doktora gidemedim seker cikarmi varmi bilmiyom ilk gebeligimde yoktu ama bu gebelikte cok tatli ve hamur isi yedigim icin korkuyom benimde varmidir diye
Ailemde şeker var bende önceden yoktu şuan çıktı canim

Kizlar merhaba uzun süredir program yüklüydü ama yeni kaydolabildim. Gebelik şekerim var ve unsilin kullanıyorum şekeri olan anneler kaçıncı haftada doğuma alındınız
Canım benim normalde şekerim yoktu hamileyken çıktı riskliydi ben hastanede filan yattim 32 haftalikken filan bana bir kez insülin yaptılar sonra diyetle devam ettim tam 38.haftada benim suyum geldi ve sancim başladı sezeryan oldum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Insulini kac kac vuruluyorsun canim
Ailemde şeker var bende önceden yoktu şuan çıktı canim
1.gebelikte yaş 24 du seker çıkmadı
2.gebelikte yaş 26 di son ayda cıktı sonra hep sınırdaydı idare ettim
3 gebelik yaş 35 baştan beri seker oynadı gebe kalmadan 1 ay önce kovid geçirmiştim o tetikleyip yükseldi dr artık tip 2 diyebeylisin doğum sonrası hap başlama bilir dedi ailede dede amca hala baba hepsinde var canım yeminle yemek yemeği ozledim😥 dr diyet verdi 9 ayda 6 kilo aldım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

3 gebelik yaş 35 baştan beri seker oynadı gebe kalmadan 1 ay önce kovid geçirmiştim o tetikleyip yükseldi dr artık tip 2 diyebeylisin doğum sonrası hap başlama bilir dedi ailede dede amca hala baba hepsinde var canım yeminle yemek yemeği ozledim😥 dr diyet verdi 9 ayda 6 kilo aldım
Geçmiş olsun kuzum cidden zor bir durum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canımsın ben başka bı arkadaşımiz için paylaştım benim bilgim yok

Busr@

Kayıtlı Üye
rank

En çok diyet yoruyor zaten yemek yemek istiyorum artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun canim
Amin inşallah yavrum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun canim
Amin inşallah yavrum
Rica ederim canım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕💐😇
İnşallah kuzum😘

Tüm sayfalar yüklendi.