Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busr@ tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,205 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Busr@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah yardimcin olsun canim ,bi cevp veremicem ama bisi sorcam gebelikten once sekerin varmiydi yada ailende bende gebeyim ama doktora gidemedim seker cikarmi varmi bilmiyom ilk gebeligimde yoktu ama bu gebelikte cok tatli ve hamur isi yedigim icin korkuyom benimde varmidir diye
Ailemde şeker hastalığı genetik gebeliğimde sürekli şeker ve tatlı yiyorum lakin şükür bende çıkmadı hiç moralini bozma Rabbimin izniyle sendede çıkmaz inşallah

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ailemde şeker hastalığı genetik gebeliğimde sürekli şeker ve tatlı yiyorum lakin şükür bende çıkmadı hiç moralini bozma Rabbimin izniyle sendede çıkmaz inşallah
Canim benim ya rahatladim valla ,insallah cikmaz yani haberim olmicak cunku kontrollere gidemiyom ben farkinda olmadan cikar bebege bisi olur diye korkuyodum ama rahatladim baya insallah cikmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar