Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Roseeren tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Roseeren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu COŞKUN

Roseeren

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik şekerim 75gr glikoz sonrası 210 cıktı .diyete başladık .dahiliye 10 gün ev de şeker ölçümü yapacaksın dedi. Evdeki değerlerim normale dönmüş durumda .ve şimdi bole şekeri olupta diyete başlayıp 10 gün sona doktor kontrolünde ne oluyor .Ne yapılıyor

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik şekerim 75gr glikoz sonrası 210 cıktı .diyete başladık .dahiliye 10 gün ev de şeker ölçümü yapacaksın dedi. Evdeki değerlerim normale dönmüş durumda .ve şimdi bole şekeri olupta diyete başlayıp 10 gün sona doktor kontrolünde ne oluyor .Ne yapılıyor
Benimde öyle 190 çıktı,dahiliye perviz yapacaksin dedi,insülin verdi kullan dediğim anda kullancaksın dedi,iki günlük ölçüm yapıp bana gönder dedi,buraya gelmene gerek yok sürekli vatsaptan doğuma kadar takipte kalacağız dedi,bende 3 gündür ölçüyorum açlık normal,tokluk hep yüksek cıkıyo dikkat etmişken..

Roseeren

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle 190 çıktı,dahiliye perviz yapacaksin dedi,insülin verdi kullan dediğim anda kullancaksın dedi,iki günlük ölçüm yapıp bana gönder dedi,buraya gelmene gerek yok sürekli vatsaptan doğuma kadar takipte kalacağız dedi,bende 3 gündür ölçüyorum açlık normal,tokluk hep yüksek cıkıyo dikkat etmişken..
Diyete uymuyormusun cnm .nasıl düşme olmuyor...benim şekerden ertesi gün normale döndü açlıkta toklukta..hep bole doğuma kadar parmak mı delecem

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Diyete uymuyormusun cnm .nasıl düşme olmuyor...benim şekerden ertesi gün normale döndü açlıkta toklukta..hep bole doğuma kadar parmak mı delecem
Uyuyorum ama düştüğü falan da yok benim genimdede var,aynen hep parmak delicez herhalde,ama senin düşüyosa sen normale dönersin belki,parmak delmezsin😊

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 valla 4 gün de usandım ya .mesala bugün sabah açlık 80 tokluk100 çıktı.
Cok güzel maşallah,senin o zaman glikozdan yükselmiştir vücud atınca geri yerine gelmiş şeker,ben demin ölçtüm mesela,açlık 91 tokluk 157 çıktı 🤦🏻‍♀️,bi kase tarhana çorbası bi kase yoğurt yemişken,delircek insan.
😂😂 valla 4 gün de usandım ya .mesala bugün sabah açlık 80 tokluk100 çıktı.

Roseeren

Kayıtlı Üye
rank
Cok güzel maşallah,senin o zaman glikozdan yükselmiştir vücud atınca geri yerine gelmiş şeker,ben demin ölçtüm mesela,açlık 91 tokluk 157 çıktı 🤦🏻‍♀️,bi kase tarhana çorbası bi kase yoğurt yemişken,delircek insan.
Bence glikozdan yükseldi dıılmı.bırde bol su tüketiyorum. Wcden geri gelmiyorum. Sabah da kahvaltıda 7 zeytin 1 orta boy domates dilimli 1 haşlanmış yumurta 1 adet de yaş yemiş yedım tokluk 100 cıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence glikozdan yükseldi dıılmı.bırde bol su tüketiyorum. Wcden geri gelmiyorum. Sabah da kahvaltıda 7 zeytin 1 orta boy domates dilimli 1 haşlanmış yumurta 1 adet de yaş yemiş yedım tokluk 100 cıktı..

Senin vücutta normalde de mı çok şeker var anlamadımkı. Çorba ve yoğurt şekeri nasıl yukseltırkı

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Bence glikozdan yükseldi dıılmı.bırde bol su tüketiyorum. Wcden geri gelmiyorum. Sabah da kahvaltıda 7 zeytin 1 orta boy domates dilimli 1 haşlanmış yumurta 1 adet de yaş yemiş yedım tokluk 100 cıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin vücutta normalde de mı çok şeker var anlamadımkı. Çorba ve yoğurt şekeri nasıl yukseltırkı
Onceden bi şeker hastalığım var,hemen bi mana ariyo zaten nasıl çıksam diye oda hamileliği mana etti yakaladı gene beni,suyu bol bol iciyorum bende ama bi faydası yok,seker,tatlı,hamur işleri,ekmek hayatimdan cıktı 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar