Gebelik test sonucuma bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurjoe tarafından oluşturulan Gebelik test sonucuma bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,545 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik test sonucuma bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Nurjoe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar sevgili arkadaşlarım,
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
aramiza xoş geldin yeni anne.İnşAllah hamilsindir canim

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa korunmasız ilişki yaşadık ovulasyondan 3 gün öncesinden başladık 2 gün sonrasına kadar. Normalde bugün yarın regl olmalıyım ama 4 gün önce lekelenme şeklinde bir kanama geldi peçeteye sonra bir daha gelmedi. Bu sabah meraktan bir gebelik testi yaptım sonucu deneyimli arkadaşlarım yorumlayabilir mi🙏🏻 teşekkürler
Tebrikler hamilesiniz sağ salim kucağınlza alasınz inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bnce kesin net hamilesin Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa çok geçmiş olsun canim benim insallh insallh insallh canım benim 🤲 bana da yazarsın sonucu çıkınca dualarım annen ile canım benim 🤗
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲 sağol kuzum haber veririm tabiki, duaların içinde tekrardan Allah razı olsun inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım hamilesin 🥰evet adet ağrıları bende de çok olmuştu aşırı gergindim baş ağrısı cok olmuştu adet belirtileri de vardı bi türlü olmadım geciktiğini düşündüm derken baktım üzerinden on gün geçmiş kan verdim meğerse hamileymisim🥰Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah seninde gönlüne göre versin inşallah ❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.