Gebelik testleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maviskiz tarafından oluşturulan Gebelik testleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testleri
Konbuyu başlatan Maviskiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviskiz

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende evlendim hemen hamile kaldım banada niye hemen yaptınız gençliğinizi yaşasaydıniz felan filan anca baş ağrıtıyolar başka bişey bilmezler sende ağızlarının payını verseydin 😀😀

Valla bende evlendim hemen hamile kaldım banada niye hemen yaptınız gençliğinizi yaşasaydıniz felan filan anca baş ağrıtıyolar başka bişey bilmezler sende ağızlarının payını verseydin 😀😀
Aynen simdide hamileyim bekleseydin kizin buyuseydi ne acelen var diyolar😣😣😃

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ayptr soylemesi belki 7 gündür ilişki oluyor ne kadar beklnmel8
Canım o kadar çok ilişkiye girmek sperm kalitesini azaltır zaten ilişkiden sonra spermler 2 ile 3gün yaşabiliyor. sadece yumurtlama tarihine göre yapmaya çalışma adetin bitince 2 gün arayla yapabilirsin bide çok kafaya olsun olsun diye takıncada olmuyor psikolojik olarak rahat ol o sana gelsin doktorum bana kafana takma tadını çıkart demişti o ne zaman isterse gelir zaten olacağı varsa olmuyor diretince ve çok düşününce dedi kendi kendimi yemiştim 2 ay denedik neden olmadı diye bende doktorun dediği gibi yaptım o ay hamile olduğumu öğrendim

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Canım o kadar çok ilişkiye girmek sperm kalitesini azaltır zaten ilişkiden sonra spermler 2 ile 3gün yaşabiliyor. sadece yumurtlama tarihine göre yapmaya çalışma adetin bitince 2 gün arayla yapabilirsin bide çok kafaya olsun olsun diye takıncada olmuyor psikolojik olarak rahat ol o sana gelsin doktorum bana kafana takma tadını çıkart demişti o ne zaman isterse gelir zaten olacağı varsa olmuyor diretince ve çok düşününce dedi kendi kendimi yemiştim 2 ay denedik neden olmadı diye bende doktorun dediği gibi yaptım o ay hamile olduğumu öğrendim
Aynen oyle valla yazmaya üşendim ben çünkü cok yorgunum doğumdan once bi odami temizliyim dedim hali yikadim 😷😷😷temizligim bitti artik rahat rahat baba evine gidio gezmek istiyorum 😃😃😎sorada doğum yaparim artik 🤗🤗😅😄

İlayda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli iliskiyi degerlndryorm esimin sperm testleride temiz yumurtalrmda oluşuyor hala birşey yok test yptm bugün yine birşey yok
Canım ilişkiye girdiğin anda spremler içine girerken biraz kendini sık ve yarım saat Uzan ayaklarını yatağın başlığına koy ayağa kalkma içinden akmaması lazım bir saat de yatabilirsin sonrasında bekle inşallah olur rabbim isteyen herkese nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.