Gebelik testleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek123 tarafından oluşturulan Gebelik testleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testleri
Konbuyu başlatan İpek123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aygül

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah cümlemize canım benim 3 de erkek bundan önceki vefat etti şimdi Bi oğlum var diğer oğlum yolda çok şükür 🙏🥰 peki sizin 🙂
Başın sağ olsun canım üzüldüm Allahım kalanlara sağlık sıhhat, uzun ömür versin inşallah 🙏 benimde öyle 3 erkek 3. Kız olur belki diye çok heves etmiştim ama nasip değilmiş ☺️

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağ olsun canım üzüldüm Allahım kalanlara sağlık sıhhat, uzun ömür versin inşallah 🙏 benimde öyle 3 erkek 3. Kız olur belki diye çok heves etmiştim ama nasip değilmiş ☺️
Amin canım çok şükür Nasip eden Rabbıme Alan da veren de o dur 🙏 valla inanırmisin kız olmasını bende çok istiyordum benimkiler sezeryan olduğu için kızım da olursa uzuuun zaman ara veririm diye ama nasip her şeyden önce sağlıklı olmaları ve Salih evlat olmaları önemli bizlerde gelinlerimizi kızımız sayarız 🥰🙂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım çok şükür Nasip eden Rabbıme Alan da veren de o dur 🙏 valla inanırmisin kız olmasını bende çok istiyordum benimkiler sezeryan olduğu için kızım da olursa uzuuun zaman ara veririm diye ama nasip her şeyden önce sağlıklı olmaları ve Salih evlat olmaları önemli bizlerde gelinlerimizi kızımız sayarız 🥰🙂
Aynen canım öyle yaparız artık onlar kızımız olur ☺️ sezaryen arka arkaya sıkıntı oluyor diyorlar arası ne kadar sizin? Benimkiler normal doğdu hep bi aksilik olmazsa bunda da normal istiyorum

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım öyle yaparız artık onlar kızımız olur ☺️ sezaryen arka arkaya sıkıntı oluyor diyorlar arası ne kadar sizin? Benimkiler normal doğdu hep bi aksilik olmazsa bunda da normal istiyorum
Benimkiler in arası 1 buçuk sene bile olmadı tam olarak büyük oğlum 3 yaşında vefat eden 1 buçuk yaşında sayılır dikislerim çok ağrıyor ama Bi sorun çıkmadı şuana kadar çok şükür Yanlız çok zayıf olduğum için bide ben genel anestezi alıyorum dikislerin tutması ve atilmsi uzun sürüyormuş normalden kişiden kişiye fark var canım normalde kanımda pıhtılaşma oluyor benim daha uzun süreli ara vermem gerekirdi ama sabredemedim şimdi de doğumdan korkuyorum 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimkiler in arası 1 buçuk sene bile olmadı tam olarak büyük oğlum 3 yaşında vefat eden 1 buçuk yaşında sayılır dikislerim çok ağrıyor ama Bi sorun çıkmadı şuana kadar çok şükür Yanlız çok zayıf olduğum için bide ben genel anestezi alıyorum dikislerin tutması ve atilmsi uzun sürüyormuş normalden kişiden kişiye fark var canım normalde kanımda pıhtılaşma oluyor benim daha uzun süreli ara vermem gerekirdi ama sabredemedim şimdi de doğumdan korkuyorum 😂
Sıkıntısız atlatırsın inşallah doğumunu da canım ondan sonra tekrar düşünecek olursan da ara verirsin biraz dinlenir vücudun sıkıntılıtmış senin dikkat et kendine. Sorma benimde ödüm kopuyor en son doğumda tövbe etmiştim bi daha çocuk doğurmamaya oldu işte😂

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sıkıntısız atlatırsın inşallah doğumunu da canım ondan sonra tekrar düşünecek olursan da ara verirsin biraz dinlenir vücudun sıkıntılıtmış senin dikkat et kendine. Sorma benimde ödüm kopuyor en son doğumda tövbe etmiştim bi daha çocuk doğurmamaya oldu işte😂
Allah hepimize güzel Bi doğum nasip etsin inşallah canım 🙏🥰 valla en son ki doğumda beni öldürün diye çığlık atıyordum aradan Bi kaç ay geçmedi eşime çocuk istiyorum dedim 😂 tabi oda çok istiyordu ama izin vermedi sen değilmiydin o kadar bağıran ağlayan acıdan diye biraz toparlan dedi şimdi ne haldeyim doğum yaklaştıkça gerçekler acı geliyor 😂😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah hepimize güzel Bi doğum nasip etsin inşallah canım 🙏🥰 valla en son ki doğumda beni öldürün diye çığlık atıyordum aradan Bi kaç ay geçmedi eşime çocuk istiyorum dedim 😂 tabi oda çok istiyordu ama izin vermedi sen değilmiydin o kadar bağıran ağlayan acıdan diye biraz toparlan dedi şimdi ne haldeyim doğum yaklaştıkça gerçekler acı geliyor 😂😂
Amin canım inşallah 🙏 haha aynen akıllanmayız biz sonlara doğru daha bi aklımız başımıza geliyor hatırlıyoruz önceki ağrıları sancıları da iş işten geçmiş oluyor 😂

Bebegimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim Yurt dışını bilmiyorum canım ama bebeğin gelişimi için gerekli ve uygun olan şeyler uygulanıyordur diye düşünüyorum. Senin kilo alımının pek bi önemi yok bebeğin gelişimi önemli canım sen çok kilo alırsın ama bebeğe yaramaz yada tam tersi sen fazla kilo almazsın bebeğin gelişimi kilosu çok iyi olur bunun kaç kilo aldığınla alakası yok yediğin besinler önemli dikkatli ve kontrollü beslen protein ağırlıklı beslen hem kendin fazla kilo almazsın hem bebeğin güzel beslenir. aramızda çok yokmuş bizde 23 haftadayız ama benim 3. Gebeliğim senin ilk olmasının heyecanı da vardır ☺️
Gercekten bu konularda bilgiliymisiniz masa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰 Benim de sizin gibi 3. Gebeliğim 23+4 haftalığım bende 🥰

Gercekten bu konularda bilgiliymisininiz masallah ablacim bu yeni hesabim zehra yazani kaldirmak zorunda kaldim buna cvp verirsenjz sevinirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar