Gebelik uygulama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Lylla tarafından oluşturulan Gebelik uygulama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik uygulama
Konbuyu başlatan Lylla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lylla

Lylla

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum ne arıyor acaba burası tatmin.edememis onu
Ne kadar işsizsiniz ya 7/24 burdasınız bi hayatınız olmadığı o kadar belli ki yazık kendinize normal bir aktivite edinin lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buraya neden uye oldun madem başka uygulama araicaktin çık git başka yerden sor bul tobe
Canım üye olmadan önce içeriğini nasıl anlayacaktım? 😂 geldim baktım yetersiz buldum seni ne ilgilendirir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ne kadar işsizsiniz ya 7/24 burdasınız bi hayatınız olmadığı o kadar belli ki yazık kendinize normal bir aktivite edinin lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım üye olmadan önce içeriğini nasıl anlayacaktım? 😂 geldim baktım yetersiz buldum seni ne ilgilendirir
Senin gibi boş insanın bir bilgiye dahi sahip olmaması terbiyesiz olması ne kadar kötü birşey canım hayatım var senin gibi boş insanlara daha çok bilgi verebilmek için burdayım niyeyse burdaki cevaplar seni tatmin edemiyor veya algilama problemi yaşayan beyne sahipsin ne kadar yazık sana simdi uzalda kal nasılsa beynin almıyor 🤣🤣 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.