Gebelik uygulama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Lylla tarafından oluşturulan Gebelik uygulama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik uygulama
Konbuyu başlatan Lylla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lylla

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bu benim postum yorum geldikçe cevabımı esirgemem sen yazıp durma umarım anlamışsındır her konuya gereksiz burnunu sokmamayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler
Maydonoz olmayı seviyorum.diyorsan başka canım 🤣 bende esirgemem

Lylla

Kayıtlı Üye
rank
Maydonoz olmayı seviyorum.diyorsan başka canım 🤣 bende esirgemem
Ya ne kadar anlamsız cevaplar veriyorsun Allah aşkına biraz düşünerek yaz lütfen 😂 maydanoz olan sensin farkındaysan BURASI ŞUAN BENİM POSTUM algılama da bu derece de zorluk çekmen sence normal mi

Canım bunun dışında ilkadımlar uygulaması var hem anne için hem doğumdan sonra bebek için güzel şeyler var orayıda tavsiye ederim. Ayy ayy hafta hafta herşey var orada
Teşekkürler canım oraya da bir bakıyım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya ne kadar anlamsız cevaplar veriyorsun Allah aşkına biraz düşünerek yaz lütfen 😂 maydanoz olan sensin farkındaysan BURASI ŞUAN BENİM POSTUM algılama da bu derece de zorluk çekmen sence normal mi

Teşekkürler canım oraya da bir bakıyım
Ben istediğim postta yazarım senin boş insanla uğraşamam senin gibi algi problemi yaşayan buradaki cevaplar seni tatmin edmiyor kendine yeni ugraslar keşfet ne kadar boşsun ya 🤣🤣🤣🤣🤣 işine gelmeyince anlamsız olur genelde haklısın canım 🤣🤣🤣🤭🤭😂

Lylla

Kayıtlı Üye
rank
Ben istediğim postta yazarım senin boş insanla uğraşamam senin gibi algi problemi yaşayan buradaki cevaplar seni tatmin edmiyor kendine yeni ugraslar keşfet ne kadar boşsun ya 🤣🤣🤣🤣🤣 işine gelmeyince anlamsız olur genelde haklısın canım 🤣🤣🤣🤭🤭😂
Bak yine 😂 yazdığını önce bi oku istersen rezil ola ola hayatına devam etme yazık 🥲 “senin gibi boş insanla uğraşamam” deyip hala yazman peki 😂 cahille sohbet ne zormuş arkadaşlar yaa gerçekten inanılmaz

SAYGI ÇERÇEVESİNDE KONUŞACAKSANIZ KONUŞUN,YOKSA İRTİBATI KESİN KIZLAR !!
Çok haklısın keşke bunu bir de kendisi anlayabilse
Bak sen ne güzel cevap verdin teşekkürümü ettim bitti gitti sanki cok kötü bir soru sordum da şu verdikleri tepkiler hayret edici yani özelden de yazan cok oldu bunlarla muhattap olmamak için kendisini ne zannediyor anlayamadım

Tüm sayfalar yüklendi.