Gebelikde bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşranur tarafından oluşturulan Gebelikde bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,481 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikde bel ağrısı
Konbuyu başlatan Büşranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Büşranur

Kayıtlı Üye
rank
9haftalık hamileyim belim önceden hamile olmadan da ağrıyordu ama bu aralar çok fazla ağrı oluyor bacağıma kalçama vuruyor ağrısı ve kımıldayamıyorum olanlar var mı acaba ne öneriyorsunuz fiziğe gitmeli miyim

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
13 haftalığım aynı dert bendede var ayaklarıma vurdu ağrısı zor hareket ediyorum yataktan kalkınca doktora da söylemedim

T

Tuğbayarar

Guest
Bendede o cok oluyordu ben 38 haftaligim bu ara dahada arttı ben hep yürüyüş yaptim canım banada fizik önerdiler gitmedim ama yürüyüş iyi geliyor
35+3 deyim bende fıtık var ama bu aylarda belim koparcasina ağrıyor uyuyamıyorum eskiden bacagmda olurdu şimdi hamilelikte belime normal doğum düşünüyordum ama sanırım sezeryan olucam fitikda problem oluyormuş sizindemi öyle.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyordu canım ama başında değil sonunda en ufak bir iş yaptigimda kemiklerim sizliyordu ama neden oluyor bilmiyorum

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
35+3 deyim bende fıtık var ama bu aylarda belim koparcasina ağrıyor uyuyamıyorum eskiden bacagmda olurdu şimdi hamilelikte belime normal doğum düşünüyordum ama sanırım sezeryan olucam fitikda problem oluyormuş sizindemi öyle.
Bende fıtık yok canım ama zorluyor beni bu ara bide benim sağ bacağımda ve kalçamdada cok agri oluyor ama doktor hep normal diyor bana

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı şikayetler var ben doğum yapana kadar da sürüyor benimkisi diyer hamileliklerimde de öyleydi doktora soruyordum normaldir diyordu ve şimdi gene aynı acıyı çekiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar