Gebelikde vitamin ilaçları ne zaman doktor yazıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşranur tarafından oluşturulan Gebelikde vitamin ilaçları ne zaman doktor yazıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikde vitamin ilaçları ne zaman doktor yazıyor
Konbuyu başlatan Büşranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Büşranur

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikde ne zaman vitamin ilaçları kullanılmaya başlıyor benim 9haftalık ama daha vitamin vermedi doktor bebeğin beynini gliştiriyormuş o vitaminler bilen var mı

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikde ne zaman vitamin ilaçları kullanılmaya başlıyor benim 9haftalık ama daha vitamin vermedi doktor bebeğin beynini gliştiriyormuş o vitaminler bilen var mı
Cnm ben ilk haftadab beri kullaniyom ama coğunlukla 12 haftadan sonra veriyo.benim düşük tehlikem vardi ondan ilk baştan beri kullaniyom

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Sizin su anda folik asit omega3 ve dvit3 kullanmaniz lazim.. 3.aydan sonra da genelde folik asit birakiliyor demir ilaclarina baslaniyor Yine ilerleyen aylarda kramp girme durumuna gore doktor magnezyum takviyesi de verir

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
12.haftadan itibaren vermisti bana. Ama yapılan kan tahlilillerinde bi eksiklik tespit edilirse erkende verebiliyorlar vitamini.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar