Gebelikte ağrılar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Gebelikte ağrılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 988 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte ağrılar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 32 inci haftalık hamileyim ama şu sıralar ayaklarım ağrıyor midem çok bulanıyor karnım sancılaniyor ben hic oğlumda böyle olmadım birde kasıklarım da ağrıyor ama bebeğin oynamasın da sıkıntı yok acaba sona yaklaşıyoruz ondan mı oluyor
Her hamilelik bir öncekinden daha zor ve ağrılı olur derler canım ben de ilk hamileliyimde sıkıntı yoktu ama bunda ağrıdan yatamıyorum bazen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kayra da bende de hiç sıkıntı yoktu ama bu kız canımı okudu dotkor hep normal dedi birtanem bana .
Sanki bana ikinciler daha kolay olur gibi geliyordu hani alışkın oluyorsun, vücut da daha önceden yaşamış oluyor vesaire gibi ama daha zor oluyor demek ki hepinizin daha çok sıkıntıları var sanki ilk seferden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sanki bana ikinciler daha kolay olur gibi geliyordu hani alışkın oluyorsun, vücut da daha önceden yaşamış oluyor vesaire gibi ama daha zor oluyor demek ki hepinizin daha çok sıkıntıları var sanki ilk seferden
Yaa benim tek sıkıntım ağırlardı. Kayra da gram ağrım olmadı ama erken doğum riskim vardı sancıları hissetmiyordum. Bunda da aşırı ağrı çektim ne zaman nts ye girsem sancı çıkmadı ama ağrım oluyordu erken doğum riski vardı doğum yapacağım gün yine sancım yoktu ama nts de 100 üzerinde sancı çıkmıştı. Bu kız beni bel ve sırt ağrısı konusunda çok zorladı 🤦🏻‍♀️magnezyum eksikliği yüzünden oluyordu ama sanırım ilaç bile fayda etmedi bana

Tüm sayfalar yüklendi.