Gebelikte alınan kilolar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miroşunannesi tarafından oluşturulan Gebelikte alınan kilolar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte alınan kilolar
Konbuyu başlatan Miroşunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemsireanne

Elfzynpgkhn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte çok kilo alan normal doğum yapamaz gibi bi algı var doğru mu 🥺 çok hareketliyim ama 20 kilo aldım boyum da çok uzun dr uygunsun kilo alma normal doğur diyor ama ben almasam da son haftalar sonucta bebem alıyor (sağlıklı beslenmeye calısıyorum)imkansız yani 😥 böyle bişi var mı gerçekten kilo alımıyla doğum şekli belirlenir mi yani
Alakasi yok bence ben ilk dogumumda inanmayacan ama 107 kilo girdim normal doguma cokta güzel oldu vallahi normal dogum ama tansiyonu falan tetikliyor galiba cünkü ikinci gebeligimde yüksek tansiyon yüzünden ve bebegim kakasini yemisti sezaryana aldilar direk oda suyum gelmsti ve 6 cm acilmam vardi

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank
Alakasi yok bence ben ilk dogumumda inanmayacan ama 107 kilo girdim normal doguma cokta güzel oldu vallahi normal dogum ama tansiyonu falan tetikliyor galiba cünkü ikinci gebeligimde yüksek tansiyon yüzünden ve bebegim kakasini yemisti sezaryana aldilar direk oda suyum gelmsti ve 6 cm acilmam vardi
Boyum 180 20 kg aldım elimde değil yani sağlıklı besleniyorum egzersiz yapıyorum buna rağmen de sezeryan olursam hayırlısı derim bebişler sağlıklı olsun da 😇

İki prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte çok kilo alan normal doğum yapamaz gibi bi algı var doğru mu 🥺 çok hareketliyim ama 20 kilo aldım boyum da çok uzun dr uygunsun kilo alma normal doğur diyor ama ben almasam da son haftalar sonucta bebem alıyor (sağlıklı beslenmeye calısıyorum)imkansız yani 😥 böyle bişi var mı gerçekten kilo alımıyla doğum şekli belirlenir mi yani
Benim bir tanıdık ta uzun boylu 120 kiloyla normal doğum yaptı kiloyla alakası yok diye düşünüyorum ben

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Hıc alakasy yok canım ben ılk gebelıgımde baya aldym kılo 2 gebelıgımde hıc almadym sadece bebegın kılosy oldu su an 45 kıloda hamıle kaldym 24+5 haftalyk hamıleyım 60 kılo oldum 15 kılo aldym

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Cocuk kiloli olunca normal dogum olmiyor anneyle bi ilgisi olmuyor cnm eger oyle bisey diyosa yanlis bilgi veriyo doktorun baska birine gorunebilirsin

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Bende 24 kilo aldım normal olur doğum dediler ama bı aksilik sonucu sezeryan oldum aldım kiloyuda hiiic veremedim🤭

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Ah o doktorlar bende aynı senin gibiyim 28 oldum 14.5 kilo aldım ilk başlarda çok almıştım korkuttu beni de şeker olursun şöyle olursun böyle olursun zaten bana normal doğum yasak ayağımdan dolayı zorlama yapamıcam verdiği vitaminlerden dolayı kilo alıyomuşum diyet verince anladık diyete harfiyen uydum gene fazla kilo sonra gördük ki vitaminler kilo yapıomuş şimdi diyet yPmıyorum ilk başlardaki gibi de almıyorum bebeğim alıyo şükür benim ablam 30 kilo aldı normal yaptı gayet de güzel verdi sonrasında bizde veririrz allahın izniylr dert rtme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar