Gebelikte altına kaçıracak hissi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Gebelikte altına kaçıracak hissi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,754 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte altına kaçıracak hissi
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.kemal

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+4 gebeyim. Sürekli olarak lavabo ihtiyacım oluyor bebeğim hareket ettikçe özellikle birkaç gündür idrarımı kaçıracağım hissi oluyor hatta bazen korkuyorum suyum mı gelicek diye
Normal kuzum ben de 32+6 haftalığım bebeğin pozisyon değiştirmesine göre arada altıma kaçırıcak gibi oluyorum. Sanırım bebek ara sıra eliyle veya ayağıyla filan baskı uyguluyor çünkü çok ani bir şekilde sıkışıyorum ve altıma kaçırdı kaçırıcak bir şekilde tuvalete koşuyorum.

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum ben de 32+6 haftalığım bebeğin pozisyon değiştirmesine göre arada altıma kaçırıcak gibi oluyorum. Sanırım bebek ara sıra eliyle veya ayağıyla filan baskı uyguluyor çünkü çok ani bir şekilde sıkışıyorum ve altıma kaçırdı kaçırıcak bir şekilde tuvalete koşuyorum.
Evet bende de bu şekilde oluyor

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+4 gebeyim. Sürekli olarak lavabo ihtiyacım oluyor bebeğim hareket ettikçe özellikle birkaç gündür idrarımı kaçıracağım hissi oluyor hatta bazen korkuyorum suyum mı gelicek diye
Çok normal canım suyun gelmez merak etme hatta çise sıkışık olursan bir miktar kaçabilir de bebek baskı yapıyor ya normal. Günlük kullanım tak şu pamuk olanlardan kaçsa bile sık sık degistiriverirsin. 😊

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bnde 23 den beri idral kaçırma oluyor bebek baskı yaptıkça 32+2Hala devam ediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal canım suyun gelmez merak etme hatta çise sıkışık olursan bir miktar kaçabilir de bebek baskı yapıyor ya normal. Günlük kullanım tak şu pamuk olanlardan kaçsa bile sık sık degistiriverirsin. 😊
Bende doktora söyledim günlük pet kullanıyorum diye kullanma hiç bişey dedi baktım baş edemiyorum tekrar kulanmaya başladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar