Gebelikte annenin kulagindan kalp atışı sesi gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Gebelikte annenin kulagindan kalp atışı sesi gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,457 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte annenin kulagindan kalp atışı sesi gelmesi
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar , 9 haftalik gebeyim su siralar kulagimda yogun bir kalp atışı sesi oluyor ugultu gibi sizde de böyle oldu mu acaba neden oluyo?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar , 9 haftalik gebeyim su siralar kulagimda yogun bir kalp atışı sesi oluyor ugultu gibi sizde de böyle oldu mu acaba neden oluyo?
O bende 13 yaşımdan beridir var. :) Hiçbir doktora anlatamadım derdimi, boyundaki şah damarından ötürü bilmem ne birşeyler dediler. Yattığım oda da ufak bir ses olunca sese bağlı ritimler hızlanıyor kulağımda, benim sol kulağımda yoğun olarak var. Sağ tarafıma veya sırt üstü yattığımda oluyor bir tek.

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
O bende 13 yaşımdan beridir var. :) Hiçbir doktora anlatamadım derdimi, boyundaki şah damarından ötürü bilmem ne birşeyler dediler. Yattığım oda da ufak bir ses olunca sese bağlı ritimler hızlanıyor kulağımda, benim sol kulağımda yoğun olarak var. Sağ tarafıma veya sırt üstü yattığımda oluyor bir tek.
Benimde sag tarafimda var haftaici doktoruma sorcam bakalim ne diycek. Sizede cok cok gecmis olsun cok sinir bir ses🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar