Gebelikte apandisitim patladı

• Konbuyu başlatan Tavsiye
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tavsiye tarafından oluşturulan Gebelikte apandisitim patladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,091 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte apandisitim patladı
Konbuyu başlatan Tavsiye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, 13 haftalık gebeyim. Bir gece bulantı kusma ve ateş ile uyandım. Sag kasıgımda agrı vardı. Ertesi gün Dr a gittim kan tahlili yaptı. Crp (enfeksiyon) değeri 0-5 arasında olması gerekirken benim 14 cıktı. Dr çok yüksek olmadığını söyledi. Evet gittim. Ertesi akşam kasık agrım arttı devlete gittim. Bebeğe baktı. Sorun yok. Karnına ve ayaklarına sıcak uygula dedi. Bende dediğini yaptım karnıma sıcak uygulayıp uyudum. Allahım bir acıyla uyandım. Ölüyorum sandım. Başka bir devlet hastanesine geldim. Tekrar kan idrar ve tüm batın ultrason çekildi. Gebelikte. Apandis tanısı zor konurmuş Dr yüzde 70 Apandis amaliyat olmam gerek kendinde tehlikede olabilirsin dedi. Ameliyat oldum. Size tavsiyem
İştahsızlık
Bulantı
Kusma
Sağ kasıkta ağrı(giderek arttı benimki)
Kabızlık
Gaz çıkaramama
Varsa vakit kaybetmeden genel cerrahi bölümüne gidin.
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişini 🤗

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, 13 haftalık gebeyim. Bir gece bulantı kusma ve ateş ile uyandım. Sag kasıgımda agrı vardı. Ertesi gün Dr a gittim kan tahlili yaptı. Crp (enfeksiyon) değeri 0-5 arasında olması gerekirken benim 14 cıktı. Dr çok yüksek olmadığını söyledi. Evet gittim. Ertesi akşam kasık agrım arttı devlete gittim. Bebeğe baktı. Sorun yok. Karnına ve ayaklarına sıcak uygula dedi. Bende dediğini yaptım karnıma sıcak uygulayıp uyudum. Allahım bir acıyla uyandım. Ölüyorum sandım. Başka bir devlet hastanesine geldim. Tekrar kan idrar ve tüm batın ultrason çekildi. Gebelikte. Apandis tanısı zor konurmuş Dr yüzde 70 Apandis amaliyat olmam gerek kendinde tehlikede olabilirsin dedi. Ameliyat oldum. Size tavsiyem
İştahsızlık
Bulantı
Kusma
Kabızlık
Gaz çıkaramama
Çok geçmiş olsun canm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İştahsızlık
Bulantı
Kusma
Kabızlık
Gaz çıkaramama
Çok geçmiş olsun canım rabbim bebeğinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Haklısın bazen basit görüyoruz ama önemsemek gerekiyor vücuttaki herşeyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar