Gebelikte aspirin kullanmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Gebelikte aspirin kullanmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,620 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte aspirin kullanmak
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ilk gebeligim de kalp sesinde ritim bozukluğu vardı 1 hafta snr kalp atışı durdu ve kürtaj oldum. Şimdi yine hamileyim 16. Haftadayim ve aspirin kullanıyorum başından beri. Doktor birakcaz 20. Haftada dedi ama bişey olur mu dye korkuyorum. Yaşayan var mı ??

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Genetik tahlil yaptırmadan tekrar hamile kaldıysaniz doktorlar kan sulandırıcilari önlem amaçlı kullanıyor. Eger 20.haftada bırakmanızi söylüyorsa herhangi bir sorunun kalmadığını gösterir. Hersey yolunda gider inşallah

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Kızlar benim ilk gebeligim de kalp sesinde ritim bozukluğu vardı 1 hafta snr kalp atışı durdu ve kürtaj oldum. Şimdi yine hamileyim 16. Haftadayim ve aspirin kullanıyorum başından beri. Doktor birakcaz 20. Haftada dedi ama bişey olur mu dye korkuyorum. Yaşayan var mı ??
Aspirin mi coraspirin mi genelde onu veriyor doktorlar bu arada çok geçmiş olsun

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ilk hamileligimde kullandım şimdi yine hamileyim kullanıyorum çok şükür sorun yok takma kafana

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ilk hamileligimde kullandım şimdi yine hamileyim kullanıyorum çok şükür sorun yok takma kafana
Peki canım ne zaman kadar içtin koraspirini. Benim herhangi bişey arastirilmadi doktor her ihtimale karşı başladı. Ama birakcam zaman icin korkuyorum?

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam 2 ay kala biraktirmisti ama ben kan sulandırıcı ignede kullanıyordum bende kan pıhtılaşması olduğu için yengeme coraspin kullanmıştı bırakınca hiç sorun olmadı kafana takip huzursuz etme kendini

Peki canım ne zaman kadar içtin koraspirini. Benim herhangi bişey arastirilmadi doktor her ihtimale karşı başladı. Ama birakcam zaman icin korkuyorum?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar