Gebelikte aspirin kullanmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Gebelikte aspirin kullanmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,646 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte aspirin kullanmak
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış hatırlamıyorsam 2 ay kala biraktirmisti ama ben kan sulandırıcı ignede kullanıyordum bende kan pıhtılaşması olduğu için yengeme coraspin kullanmıştı bırakınca hiç sorun olmadı kafana takip huzursuz etme kendini
Yengen gibi olurum inşallah. Bende pıhtılaşma sorunu var mı yok mu bilmiyoruz sadece önceki gebeliğinde 6 haftalıkken kalp sesinde ritim bozukluğu vardı 7. Haftada da durmuştu zaten. Umarım bı sorun olmaz

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Yengen gibi olurum inşallah. Bende pıhtılaşma sorunu var mı yok mu bilmiyoruz sadece önceki gebeliğinde 6 haftalıkken kalp sesinde ritim bozukluğu vardı 7. Haftada da durmuştu zaten. Umarım bı sorun olmaz
Bende vardi .tahlil yaptirdik kan pihtalasmasi oldugunu gorduk.birinci hamileligim 9.haftada sonlandirildi.simdi 22haftalik hamileyim kan sulandirici igne kullaniyorum.32.haftada birakicaz dedi doktorum

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende vardi .tahlil yaptirdik kan pihtalasmasi oldugunu gorduk.birinci hamileligim 9.haftada sonlandirildi.simdi 22haftalik hamileyim kan sulandirici igne kullaniyorum.32.haftada birakicaz dedi doktorum
İlk dusukte arastirilma yapılmıyor diye biliyorum ben. Nasıl öğrendin sen pıhtılaşma sorunu oldugnu

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın yengemde 2 defa bebeğini kaybetti 3 de baslamislardi çok şükür sorun olmadı Allah size bağışlasın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar