Gebelikte Baygınlık oluyor bende

• Konbuyu başlatan Feride
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feride tarafından oluşturulan Gebelikte Baygınlık oluyor bende başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Baygınlık oluyor bende
Konbuyu başlatan Feride
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜
F

Feride

Guest
iyi günler arkadaşlar 13 haftamdayım ama anıden içime bir baygınlık düşüyor sonra gözlerim ağırlasıp kararıyor normalmıdır

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
iyi günler arkadaşlar 13 haftamdayım ama anıden içime bir baygınlık düşüyor sonra gözlerim ağırlasıp kararıyor normalmıdır
Bende öyleyim canım dışarda bayıldım bide kaynanamlarda bayıldım kaynanam tuttu beni 16+5 günlük hamileyim açlıktan oluyo doktora gittim kan verdim kan düşük o yüzdendir dedi kan ilacı ve vitamin verdi

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim canım dışarda bayıldım bide kaynanamlarda bayıldım kaynanam tuttu beni 16+5 günlük hamileyim açlıktan oluyo doktora gittim kan verdim kan düşük o yüzdendir dedi kan ilacı ve vitamin verdi
Tansiyonun düşüşün ce göz kararması oluyo kötü 'ya bir ay öncede ben öyle oldum
Gözüm karardı bayıldım öldüm ya resmen ne yap bilin mi abla ben de gebeyim 31 hafatyim dinlen uzan ye iç yat ilacını kullan sabah akşam çok geçmiş olsun cnm doum da sonra da al kan takviyesi

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyonun düşüşün ce göz kararması oluyo kötü 'ya bir ay öncede ben öyle oldum
Gözüm karardı bayıldım öldüm ya resmen ne yap bilin mi abla ben de gebeyim 31 hafatyim dinlen uzan ye iç yat ilacını kullan sabah akşam çok geçmiş olsun cnm doum da sonra da al kan takviyesi
Bişey yapmıyorum ki zaten yiyip içip yatiyom kan ilacı da içiyorum doğumdan sonra da kullancam sağol canım senin az kalmis sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar