Gebelikte bebeğin eşi altta olması

• Konbuyu başlatan Sema
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema tarafından oluşturulan Gebelikte bebeğin eşi altta olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bebeğin eşi altta olması
Konbuyu başlatan Sema
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
S

Sema

Guest
Kızlar 21 haftalık hamileyim doktorum bebeğin eşi altta dedi kanama , erken doğum olabilir dedi bu durumu yaşayan var mı

H

Hacer

Guest
Bende 4 aylikken kanama oldu ve bebegin esi asagi düşmüştü. Doktor düşük onleyici ilac verdi ve 15 gün tuvalet harici kalkmak yasak dedi. Oylede yaptim. 15 gun sonra kontole gittigimde hersey normale dönmüştü. Dinlenin ayakta kalmayin duzelir insallah. Ayrica erken dogum olmadi 38.5 ile dogum yaptim

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 21 haftalık hamileyim doktorum bebeğin eşi altta dedi kanama , erken doğum olabilir dedi bu durumu yaşayan var mı
Banada aynısını söyledi, kan gerekebilir tam teşkilatlı bi hastanede doğum yap dedi, baya korkuttu beni üzüldüm, sonra başka bir doktora çıktım bi problem yaratıcak kadar aşağıda değil dedi, sonra güzel kızım zamanla yukarı çıktı... Bi doktordan daha fikir alın isterseniz ona göre hareket edersiniz🙂

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Benimde asagıdaymıs ve kanamamda oluyor yatıstayım sureklı bazen cok kan geliyor korkutuyor beni ınsalh rabbm hepimize yardım etsın

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle bişey olmaz umarım ablamın da ilk gebeliği böyle olmuştu hafta bi mutlaka hastanelik oluyordu çok aşırı kanaması oluyordu sürekli yatış veriliyordu doğuma kadar da böyle devam etti özellikle bebek büyüyüp baskı yaptıkça daha çok kanama olmaya başladı şuan 6 yaşında yeğenim çok şükür sadece mecburi sezeryan oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar