gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi

• Konbuyu başlatan Manolya
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Manolya tarafından oluşturulan gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte bebegin geriden gelmesi normal mi
Konbuyu başlatan Manolya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

...

Moderator
Mod
rank
Kontrole gittiğimde doktorum 2 gün geriden geliyor dedi bu kötü bir durum mu şuan daha çok küçüğüz 9+4 ama soru işareti oldu kafamda bilgisi olan var mı
Canım iki günden birşey olmaz.Doktor neden demişki.Bende doktora gittiğimde ultrason kağıdında bir hafta fark oluyordu.Doktorum sorun edip bana demez.Hep gayet güzel der.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason olcumu ile, son adet tarihine göre hesaplanan bebegin günü tutmayabiliyor, bu cok normal. Benim başından beri ultrasonda 3 gun ekside çıkıyor. 18+5 iken ultrason olcumunde 18+2 mesela. Kesinlikle cok normal birsey, hiçbir sıkıntı yok.
Ilk defa duyanlar icin söylüyorum, size verilen siyah beyaz ultrason goruntulerinde sol üstte yazar ornegin bende 18w 2d yazıyor. Sizde bir kontrol edin, birebir tutmayanlar coktur. Dedigim gibi dert edilecek bir husus degil.
Teşekkür ederim baktım bende o sayoya şimdi tam 7 gün önde doğumda iri olmaz inşallah 🤭 daha 20.hafta içindeyiz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım iki günden birşey olmaz.Doktor neden demişki.Bende doktora gittiğimde ultrason kağıdında bir hafta fark oluyordu.Doktorum sorun edip bana demez.Hep gayet güzel der.
Doktor benide korkutacak şekilde tam gününü demrmişti az öndrn gidiyor iyi falan diyordu 😇

Tüm sayfalar yüklendi.