Gebelikte böbrek genişlemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruli tarafından oluşturulan Gebelikte böbrek genişlemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,115 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte böbrek genişlemesi
Konbuyu başlatan Ebruli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Benim de genelde solumda çok agri oluyo bende de safra kesemde büyüme ve taşlar vardı hamile kalınca hiç bakitmadim ama doğumdan sonra gideyim diyorum bende acaba siz hangi bölüme gittiniz ben kadın doğuma dediğimde normal sancılar falan deyip duruyo
Ay bnde çok çektim özellikle doğumdan sonra 6 ay boyunca hastaneye gidip geliyordum en sonda iltabim kurudu safra kesemi aldılar onun sancıları resmen ölüm gibiydi cocugumla bile dogru duzgun ilgilenemiyordum ağrılarımdan sancı çok kötü basınç yapıyordu nefesim kesiliyordu

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay bnde çok çektim özellikle doğumdan sonra 6 ay boyunca hastaneye gidip geliyordum en sonda iltabim kurudu safra kesemi aldılar onun sancıları resmen ölüm gibiydi cocugumla bile dogru duzgun ilgilenemiyordum ağrılarımdan sancı çok kötü basınç yapıyordu nefesim kesiliyordu
Çok geçmiş olsun canim benim ya valla şimdilik okadar şiddetli bir sancim yok şükür ama doğumdan sonra gidecem bende safra kesesi olması gerekenden büyük dendi bana bide içinde büyüğü 1mm irili ufaklı taş var dendi sonra 6mm e çıktı büyük olanı ama emar istedi ona da randevu alamadan gebe kaldım şimdi agrim falan yok okadar

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeligimde şiddetli ağrı ve yüksek ateşle hastaneye gitmiştim orda öğrenmiştim 8.aya geldiğimde stent takıldı doğumdan sonra cikarilacakti ama doğum sancisiyla düştü böbreğimde normale döndü
Bana da öyle söyledi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladim canim sagolasin benim çok şiddetli değil de ağrım ama gün içinde birden giriveriyo sol tarafıma özellikle aniden giriyo sonra hemen geciyo
Rica ederim benim birden geldi

Ben ilk gebeligimde şiddetli ağrı ve yüksek ateşle hastaneye gitmiştim orda öğrenmiştim 8.aya geldiğimde stent takıldı doğumdan sonra cikarilacakti ama doğum sancisiyla düştü böbreğimde normale döndü
Stent takılması zor mu uyusturuyorlar mi

Stent takılması zor mu uyusturuyorlar mi

Son düzenleme:

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canim benim ya valla şimdilik okadar şiddetli bir sancim yok şükür ama doğumdan sonra gidecem bende safra kesesi olması gerekenden büyük dendi bana bide içinde büyüğü 1mm irili ufaklı taş var dendi sonra 6mm e çıktı büyük olanı ama emar istedi ona da randevu alamadan gebe kaldım şimdi agrim falan yok okadar
Inş olmaz ağrılarında allh sana da şifa versin

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Bana da taktılar stent ilk hamilelikte cokkk zorrrr :( şimdide takacağız diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar