Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbet tarafından oluşturulan Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte böbrekte genişleme nift genetik test
Konbuyu başlatan Gurbet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gurbet

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık gebeyim.kızım olacak inşallah ama 2 böbreğinde genişlik gördü Dr. Ve tek arter kordonu. Bu durumu yaşayan var mı. Birde nifty genetik test yaptırcam önlem amaçlı

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimde var tek böbrek 4.1 mm doktorumuz takip edilecek panik edilecek bir durum yok dedi.Kendiliğinden geçiyormuş .çoğunlukla erkek bebek oluyormuş bence gözlemle bir kaç hafta bizim değer artmadı çok şükür şuan sabit gidiyor 21+4 yaptırdım 23 haftada kontrol oldum büyümemişti

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizimde var tek böbrek 4.1 mm doktorumuz takip edilecek panik edilecek bir durum yok dedi.Kendiliğinden geçiyormuş .çoğunlukla erkek bebek oluyormuş bence gözlemle bir kaç hafta bizim değer artmadı çok şükür şuan sabit gidiyor 21+4 yaptırdım 23 haftada kontrol oldum büyümemişti
Benimde ilk gebeliğimde oğlumda vardı. Şimdi kızı olacak ama 2 böbreği diyince korktuk. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah.Erkek bebeğinizin geçti mi peki doğuma kadar .Neden oluyormuş acaba çok merak ettim
Evt doğduğunda 40 ı çıkmadan böbreklerine baktırdık.çok şükür hiç bişy kalmamıştı aslında her bebekte olabilirmiş. Ama bana down sendromu riski olabilir dedi ya ondan korktum azda risk olsa dedi. Size öyle Bi risk dediler rmi acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar