Gebelikte Boş kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nunu tarafından oluşturulan Gebelikte Boş kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Boş kese
Konbuyu başlatan Nunu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalik hamileyim dr gittim kese büyümüş fakat bebegi göremedi boş kese olabilir dedi yaşayan varmi bayanlar

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım öyle deyilde ben test yaptim evde iki tane olumlu çıktı sonra gittim hastaneye kan tahlili verdim ordada hamile oldumu söyledi doktor ultrasonda baktinda keseyi göremedi iki hafta sonra kontrol dedi bakalım ne dicek rabbim hayırlısını versin

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım öyle deyilde ben test yaptim evde iki tane olumlu çıktı sonra gittim hastaneye kan tahlili verdim ordada hamile oldumu söyledi doktor ultrasonda baktinda keseyi göremedi iki hafta sonra kontrol dedi bakalım ne dicek rabbim hayırlısını versin
Sen kacinci haftadasın cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 hafta daha bekle
Evet 10 gun sonra tekrardan gidecem dr rabbim sagliklisini hayirlisini nasip etsin ins

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben o gittim de işte tahminen beş haftaliktim şuan 7 olmuştur yani ama dediğim gibi erken randevu almadım ki net bisey söylesin diye normalde 10 gün sonra çağırmıştı beni ama ben 15 ine kadar beklicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar