Gebelikte bulantı için prilam alıyım mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Gebelikte bulantı için prilam alıyım mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,832 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bulantı için prilam alıyım mı
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NazlıCan

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Bulantim başladı bugün çok fenayım doktora gitmeden eczaneden prilam alip kullansam nolur zararı var mıdır

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Bulantim başladı bugün çok fenayım doktora gitmeden eczaneden prilam alip kullansam nolur zararı var mıdır
Keşke danışsaydın ama bilemem ben kullanmadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir gunde bu kadar zorlandıysan vay haline ☺

Son düzenleme:

Sadise

Kayıtlı Üye
rank
İse yaramıyo kısmı kişiye göre değisiyo galiba 6. Haftamda bulantı başladı ama öyle böyle değil çocuklarım bile koktu burnuma hep banyodaydım prilamla rahatladım akşam yatmadan 2 tane içiyosun 4. Ayıma kadar kullandım ama domtora yazdır diğer türlü pahalı bi hap

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
İse yaramıyo kısmı kişiye göre değisiyo galiba 6. Haftamda bulantı başladı ama öyle böyle değil çocuklarım bile koktu burnuma hep banyodaydım prilamla rahatladım akşam yatmadan 2 tane içiyosun 4. Ayıma kadar kullandım ama domtora yazdır diğer türlü pahalı bi hap
Ayni durumdayım bende teşekkür ederim saolun

Bende kullandım ama faydasını görmedim bide fayda etmezse boşa o kadar para vermiş olursun sağlık ocağına yazdırıp eğer etki etmezse başka ilaç istersin
Para falan önemli değil şu an normalde de mide ilaci alirdim midem rahatsiz olduğu için ama gebelikte alinmiyor inaallah bana fayda eder

Bende kullandım ama faydasını görmedim bide fayda etmezse boşa o kadar para vermiş olursun sağlık ocağına yazdırıp eğer etki etmezse başka ilaç istersin
Para falan önemli değil şu an normalde de mide ilaci alirdim midem rahatsiz olduğu için ama gebelikte alinmiyor inaallah bana fayda eder

Normalde de midem rahatsiz ilac kullaniyordum duzenli. O yuzden bana daha fazla etki etmis olmasi normaldir belkide.

Normalde de midem rahatsiz ilac kullaniyordum duzenli. O yuzden bana daha fazla etki etmis olmasi normaldir belkide.

Canım inan hiç ise yaramıyor. Tuzlu şeyler yemeye bak iyi gelir
Tuzlu yiyorum da hiç bisey yenmiyor t su bile çok kötü geliyor insallah cok sürmez teşekkür ederim canm

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım işe yarar eczaneye sor yinede doktor önermeden almak zararlı mı diye belki doktor asla ilaç vermeyecek öyle kafana göre kullanma bence sonuçta ilaç ilaçtır bi iki kere kullandım baktım olumsuz kullanmadım pek de kullanma taraftarı değildim zaten öyle çektim 4 hafta falan şimdi hafiflemeye başladı çok şükür

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım işe yarar eczaneye sor yinede doktor önermeden almak zararlı mı diye belki doktor asla ilaç vermeyecek öyle kafana göre kullanma bence sonuçta ilaç ilaçtır bi iki kere kullandım baktım olumsuz kullanmadım pek de kullanma taraftarı değildim zaten öyle çektim 4 hafta falan şimdi hafiflemeye başladı çok şükür
Sende benden 2 hafta falan önden gidiyorsun canim yanılmıyorsam dayanamadim içtim bugün ara ara yine oluyor tamamen geçirmedi ilaç şu an için. Yarin arayip sorcam canim sende 4 hafta ile atlatirsan çok iyi insallah kisa sürer bulantilarimiz 🙌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar