Gebelikte bulantıya maden suyu iyi gelir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Gebelikte bulantıya maden suyu iyi gelir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,987 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bulantıya maden suyu iyi gelir mi
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurgozel

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Günde 1 tane sade soda öneriyor doktorlar magnezyum sebebiyle. Meyveli olanlarda malum işlenmiş oluyor ve işlenmiş seyelr tuketmiyoruz. Fazlası herşeyin zarar çok içmeyin meyveli sodayi normal hayatımızda bile fazla soda midemize zarar verebilir asidinden dolayı gaz sorunu da yaşayabilir size. Günde 1 taneyi geçmeyin derim. Yine en doğrusunu doktorunuz bilir tabi.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Benim bulantım çok su içme alışkanlığım hiç yok daha cok bulantı yapıyo acaba meyveli maden suyu içsem zararı olurmu
Fazla tuketmeyin diyor doktorlar en faydalsi su yada havuc sutu tuketin evde blendrden gecriin kati sikacagniz varsa ondan gecriein ama mutlaka tuketin mide bulantisina valla ben çözüm bulamadim maden suyunda faydasi olmuyir 4ay nasil gecti hatirlmaak bile istemiorum 😔ama şimdi gecti cok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar