Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbr.gkds tarafından oluşturulan Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,848 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte burun tıkanıklığı nasıl geçer
Konbuyu başlatan Kbr.gkds
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esen ÇELİK

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2. Ayımdan beri burun tıkanıklıgı yaşıyorum şuan 22+2 haftalık oldu hamileliğim fakat hâlâ aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum hiç geçmiyor ve hiç-bir şekilde açılmıyor burnum nefes alamıyorum,uyku uyuyamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı neler yaptınız lütfen yardim
tek geçiren bir bardak
Arkadaşlar 2. Ayımdan beri burun tıkanıklıgı yaşıyorum şuan 22+2 haftalık oldu hamileliğim fakat hâlâ aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum hiç geçmiyor ve hiç-bir şekilde açılmıyor burnum nefes alamıyorum,uyku uyuyamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı neler yaptınız lütfen yardim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bir bardak ılık suya bir çay kaşığı tuz döküp karıştır burnuna çek suyu bak nasıl açılıyor tıkandıkca yaparsınız,bana bunu söylediklerinde çok umursamadım denemekte fayda var dedim sonuç süper

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
tek geçiren bir bardak

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bir bardak ılık suya bir çay kaşığı tuz döküp karıştır burnuna çek suyu bak nasıl açılıyor tıkandıkca yaparsınız,bana bunu söylediklerinde çok umursamadım denemekte fayda var dedim sonuç süper
Onu da yaptım ama malesef o bile tamamen tıkanmama sebep oldu deniz suyu, okyanus suyu, okalıptus yagı kullanmadığım bişey kalmadı ne yapacağım bilmiyorum artık ya 😔

💕ALEV💕

Kayıtlı Üye
rank
Selam boş bi burun spreyi kutusu varsa yada ona benzer bişey içine bir tane kaya tuzu koyup üstüne su ekleyip doğal burun spreyi yapabilirsin hiç bi zararı yok ve etkili ama fazla koyma tuzu cok yakar

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Onu da yaptım ama malesef o bile tamamen tıkanmama sebep oldu deniz suyu, okyanus suyu, okalıptus yagı kullanmadığım bişey kalmadı ne yapacağım bilmiyorum artık ya 😔
buda heçirmediyse alerjik bir durum var ozaman iyi bir kulak burun boğaz doktoruna gitmen gerekir çekme böyle mutlaka vardır çaresi

Esen ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
13. Haftadayım Benim hem burnum hem boğazım tıkanıyor. Sabahlari bu durum midemi de bulandiriyor. Tylhot icicem doktora sordum izin verdi. Iyi geleceğini düşünüyorum. Allah herkese şifa versin.

Tüm sayfalar yüklendi.