Gebelikte çatlaklar

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Gebelikte çatlaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte çatlaklar
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf
M

Maria

Guest
Tecrübeli annelerimiz yardımınıza ihtiyacım var. 19+1 haftalık gebeyim ellerim dudağım ve vücudumun bazı yerlerinde kuruma ve çatlaklar oluşmakta. Doktor kontrolüm iki hafta sonra gittiğimde doktoruma danışacam mutlaka. Ama gideceğim güne kadar bunun için bir önerisi olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ellerime ve dudağıma bakınca o kadar kuruyup çatlıyor larki huylaniyorum artık resmen.b

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Tecrübeli annelerimiz yardımınıza ihtiyacım var. 19+1 haftalık gebeyim ellerim dudağım ve vücudumun bazı yerlerinde kuruma ve çatlaklar oluşmakta. Doktor kontrolüm iki hafta sonra gittiğimde doktoruma danışacam mutlaka. Ama gideceğim güne kadar bunun için bir önerisi olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ellerime ve dudağıma bakınca o kadar kuruyup çatlıyor larki huylaniyorum artık resmen.b
Nemlendrici krem kullan cnm

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
SUREKLİ NEMLİ TUT VAZALİN SÜR NEMLİ KALMASİ CATLAK OLUSMAMASİ İCİN ONEMLİ ZEYTİN YAGİ İLE BEBE YAGİ İLE NEMLENDİREBİLİRSİN ☺️

M

Maria

Guest
Nemlendrici krem kullan cnm
Daha önce hiç kullanmadım önerebileceğin bir krem ismi varmı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

SUREKLİ NEMLİ TUT VAZALİN SÜR NEMLİ KALMASİ CATLAK OLUSMAMASİ İCİN ONEMLİ ZEYTİN YAGİ İLE BEBE YAGİ İLE NEMLENDİREBİLİRSİN ☺️
Zeytin yağı bide vazelin kokusundan rahatsız oluyorum önerdiler daha önce kullandım iki defa ikisinde de çok pardon ama kustum resmen . Bebek yağı iyiyse eğer kullanıcam 🥰☺️

Vazelin en iyisi canım
Çok sağol canım 😍☺️

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Daha önce hiç kullanmadım önerebileceğin bir krem ismi varmı canım

Zeytin yağı bide vazelin kokusundan rahatsız oluyorum önerdiler daha önce kullandım iki defa ikisinde de çok pardon ama kustum resmen . Bebek yağı iyiyse eğer kullanıcam 🥰☺️

Çok sağol canım 😍☺️
Aklima gelen bi krem yokta canm arko krem kullan yada yada zeytin yagli kremlerden al

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sürekli nemli tutman gerekli cnm vücudunu nemlendirici krem kullan dudak nemlendirici kullan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar