Gebelikte cinsel ilişkii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte cinsel ilişkii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,086 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsel ilişkii
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte cinsel ilişki sakıncalımı.. Çok afedersiniz girdim vajinamda yanma var ve zevk alamıyorum 🤭🤭
Valla ben gebelik boyunca yaşadım yani çok fazla olmasada bi sorun olmadı 2 hafta kalmıştı doğuma birlikte olduk gene doktoruma sordum dedi ki vur patlasın çal oynasın 😂😂 bide ben normal istiyordum çok şükür doğurdum da, açılman olması için cinsel ilişki öneriyor doktorlar son haftalarda açılman rahat olsun diye 😂 ben doğuma giderken 1 cm açılmam vardı suniyle 3 saatte doğurdum 😄😇

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben gebelik boyunca yaşadım yani çok fazla olmasada bi sorun olmadı 2 hafta kalmıştı doğuma birlikte olduk gene doktoruma sordum dedi ki vur patlasın çal oynasın 😂😂 bide ben normal istiyordum çok şükür doğurdum da, açılman olması için cinsel ilişki öneriyor doktorlar son haftalarda açılman rahat olsun diye 😂 ben doğuma giderken 1 cm açılmam vardı suniyle 3 saatte doğurdum 😄😇
Doktor a bak senn🤣Sendede yanma oluyor muydu benm ilk gebeliğim acemiyim merak ediyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Doktor a bak senn🤣Sendede yanma oluyor muydu benm ilk gebeliğim acemiyim merak ediyorum
Benimde ilk gebeliğimdi canımmm 7 aydan sonra oluyordu benim yanma hissi canım 😄 He evet sordum özellikle doktoruma dedi cinsel ilişki hamilelikte engel değil ki dedi 😂😂 sağlıksında dedi eşim de oradaydı bide bayandı doktor 😂 eşim çok utandı 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.