Gebelikte çok tuvalete gitmek normal mi?😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Gebelikte çok tuvalete gitmek normal mi?😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,239 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte çok tuvalete gitmek normal mi?😣
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz ya ozur dilerim ben cok tualete gidiyorum ya normalmi? 33 haftalikiz tez tez tualete gitmeyim geliyor pardon oturuyorum geliyor davami yene normalmi
Cnm ben gebeligimin basindna beri boyleyim😂😂 simdi 36 olacagiz dahada cok artti sanki. Gece artik sanciyla uyaniyorum wc ye gitmek icin 😂😂Ama şekeri olanlar da sanırım fazla çıkıyormuş wc ye.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz ya ozur dilerim ben cok tualete gidiyorum ya normalmi? 33 haftalikiz tez tez tualete gitmeyim geliyor pardon oturuyorum geliyor davami yene normalmi
Ayniyiz kuzum korkma normal bende yapiyorum gelip oturuyorum gene geliyor 😄 bende sana şeyi sorcam senin de surekli biçak saplanmasi gibi agrilarin oluyormu benim cok sıklaştı agrilar sanki bebek iyice asagiya indi gibi😖

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben gebeligimin basindna beri boyleyim😂😂 simdi 36 olacagiz dahada cok artti sanki. Gece artik sanciyla uyaniyorum wc ye gitmek icin 😂😂Ama şekeri olanlar da sanırım fazla çıkıyormuş wc ye.
Canim ben baktirdim wekerim yok doktorum normasinda olduqunu soyledi sanirim bebek baski yapiyor ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayniyiz kuzum korkma normal bende yapiyorum gelip oturuyorum gene geliyor 😄 bende sana şeyi sorcam senin de surekli biçak saplanmasi gibi agrilarin oluyormu benim cok sıklaştı agrilar sanki bebek iyice asagiya indi gibi😖
Bazen oluyor canim bobreklerim tarafda en cok bide acayib baski yapiyor diz dirsek bacagimi anlamadim))) inan zaman gecmek bilmiyor ki yaa((

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben baktirdim wekerim yok doktorum normasinda olduqunu soyledi sanirim bebek baski yapiyor ondan

Bazen oluyor canim bobreklerim tarafda en cok bide acayib baski yapiyor diz dirsek bacagimi anlamadim))) inan zaman gecmek bilmiyor ki yaa((
Aynen cnm baski yaptigindan oluyor. Bu haftalar iyice hissediyorum hatta😁😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Evet kuzum ya 😣😣

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm normal ama şunu da demeden geçemiyecem benim ilk doğumunda 38 haftada cook aşırı oldu dr gittim suyun bitmiş dedi yani birden su gelmesi yaşamadım kesik kesik tuvalete gidip geliyordum kısacası ikiside olabilir ben şimdide cook gidiyorum ve 22 haftaligim

Tüm sayfalar yüklendi.