Gebelikte covid19 geçiren var mı

• Konbuyu başlatan Covid
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Covid tarafından oluşturulan Gebelikte covid19 geçiren var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 717 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte covid19 geçiren var mı
Konbuyu başlatan Covid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gzde
C

Covid

Guest
Iyi günler arkadaslar. 14 haftamdayım ve temaslıyım. Aranızda gebeyken covid geciren var mı nasıl bir süreçti ilaç kulanımı vs bilgi verirseniz sevinirim simdiden teşekkür ederim

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Eşim ben 34. Haftalık gebeyken geçirdi. Bizde temaslı olduk. Nisan ayında mayıs ayında doğum yaptım
2 çocugumda ateşlendi yarım gün biri digeri 1 gün ateşlendi. Bende bir belirti olmadı.. decavit ve kan ilacı kullanıyordum nornal aldıgım.

Eşim 15 gün sonra testi negatif çıktı bu sefer bende anormal bir şekilde uyku hali oldu. Gözümü açamıyordum. 24 saatin 20 saatini uyuyarak geçiriyordum. Kontrollerde herhangi bir problemim olmadı bu şekilde atlattık. Ihlamur nane limon bol bol aldık

G

Gzde

Guest
tavuk suyu çorba ,iki diş çiğ sarımsak(tansiyon düşüklüğünüz yoksa), bol meyve ve 3 lt su günlük. Eşimden dolayı temaslıydım bu şekilde geçirdik sıkıntı yaşamadım şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar