Gebelikte covit aşısı olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra ercan tarafından oluşturulan Gebelikte covit aşısı olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,196 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte covit aşısı olan varmı
Konbuyu başlatan Esra ercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra ercan

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yaklaşık 10 dk sonra aşı oluyorum kızlar 🥳 doktorum olamami söyledi. Bir kaç uzman doktorla da görüştüm bilim kurulu üyesi bir doktor yazdım oda 3. Aydan sonr gebeler asi olmalı, sıramız geldiyse adınızı olun dedi bugüne randevu buldum birazdan olucam

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Yaklaşık 10 dk sonra aşı oluyorum kızlar 🥳 doktorum olamami söyledi. Bir kaç uzman doktorla da görüştüm bilim kurulu üyesi bir doktor yazdım oda 3. Aydan sonr gebeler asi olmalı, sıramız geldiyse adınızı olun dedi bugüne randevu buldum birazdan olucam
Aşı olduktan sonra sıkıntı felan olmaz inşallah yan etki felan olursa bide Allah göstermesin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendi doktoruma danistigim gibi ayrıca bilim kurulu üyelerinden birine yazmıştım oda elbette olmalısın dedi. Ben oldum aşımı Allah'a şükür hiç bir sorunum yok. Covide yakalanmak asi olmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söyledi doktorlar hatta bana aşı yapan sağlık çalışanı bile aynı seyi şeyi söyledi. İnşallah şifa olur kızımla bana 🙏

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendi doktoruma danistigim gibi ayrıca bilim kurulu üyelerinden birine yazmıştım oda elbette olmalısın dedi. Ben oldum aşımı Allah'a şükür hiç bir sorunum yok. Covide yakalanmak asi olmaktan çok daha tehlikeli olduğunu söyledi doktorlar hatta bana aşı yapan sağlık çalışanı bile aynı seyi şeyi söyledi. İnşallah şifa olur kızımla bana 🙏
İnşallah şifa olur sıkıntın olmaz canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar