Gebelikte covit aşısı olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra ercan tarafından oluşturulan Gebelikte covit aşısı olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,194 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte covit aşısı olan varmı
Konbuyu başlatan Esra ercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra ercan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmayacağım zaten canım ya hiç istemiyorum
Geçenlerde eşim pozitifti bizde temaslı olduğumuzdan bana da 3 kere test yapıldı negatif çıktı şükür ne bana ne çocuklara bulaşmadan atlattık. Ama o zaman Drumu aradım pozitif çıkarsam ne yapayım diye 20 haftayı geçmiştik, bebeğin büyük zaten zararı olmaz ilaçları sende kullan dedi çok fazla ilaç kullanılıyor zararı olmaz mı dedim kullanmazsan daha tehlikeli olabilir dedi. Böyle düşününce bilemedim canım drun ne dedi

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Geçenlerde eşim pozitifti bizde temaslı olduğumuzdan bana da 3 kere test yapıldı negatif çıktı şükür ne bana ne çocuklara bulaşmadan atlattık. Ama o zaman Drumu aradım pozitif çıkarsam ne yapayım diye 20 haftayı geçmiştik, bebeğin büyük zaten zararı olmaz ilaçları sende kullan dedi çok fazla ilaç kullanılıyor zararı olmaz mı dedim kullanmazsan daha tehlikeli olabilir dedi. Böyle düşününce bilemedim canım drun ne dedi
Saçmalasınlar hamile kadına emzirene ilaç verilmiyor

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim canım öyle dedi Dr pozitif çıksam kullanır mıydım bilmiyorum ama drumun önerisi o yöndeydi
Hayatım ne kadar değişik bi doktor o benim eltim emziriyordu covit oldu biz aynı binada oturuyoruz sürekli beraberiz bana test yaparken umarım pozitif değilsindir yoksa ilaç kullanamıyosun zor geçer demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar