Gebelikte Dis ağrısına ne iyi gelir

• Konbuyu başlatan Fatmagül
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmagül tarafından oluşturulan Gebelikte Dis ağrısına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Dis ağrısına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Fatmagül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatmagül
F

Fatmagül

Guest
6 haftalik hamileyim disim çürük ve çok agriyor . Dişçiye gittim suan riskli olduğu için müdahale edemem diyor. Ayrica düşük riski de var.
Karanfil koydum ağrıyan kısma ama başka ne yapabilirdim 🤔

Y

Yarenimm

Guest
Canım bende diş ağrısı yaşıyorum 12. Haftamdan beri şuan 23+3 üm gece yine uyumadım çekime doktprum izin vermişti ama röntgen dediler ve en çok ağrıyan dişini çekcez dediler diğerleri kalıcak yani yine ağrı yaşıcam diye çektirmedim 4 20lik dişim çürüdü dışında 3 dişim daha çürüdü bunlardan 5 tanesi kırıldı okadar vahim durumum sana tavsiyem sakın ilaç koyup bekletme alkol basmaktan daha zararlıymış düşük riskin varsa karanfilde koyma rahim kasılmalarını arttırıyormuş bana sarımsağı bekletmek yerine sirke ve sarımsağı kaynat ve suyuyla gargara yap dedi doktorum bu iltihaba iyi geliyor ağrısada fırçala sık sık tuzlu suyla gargara ve sirkeli suyla gargara yap çene yada diş etinde etkileniyorsa adaçayıyla gargara iyi geliyor ben sürekli bunları yapıyorum doktorum bitkisel gargaralardan dahi uzak durmamı söyledi adaçayı gargarası hariç benim vaktim biraz sınırı riski grçtiği için akşamları 1 fincan adaçayıda tüketebiliyorum ama sen doktora sor sakın doktoruna sormadan birşey deneme şimdi doktorum magnezyum verdi dişeti çekilmeside dişleri çürütüyormuş diye onuda deneyeceğim Allahım acil şifanı versin günde 2 parola izin verdi ama bekletme değil içicem bende işe yaramadığından içmiyorum bi dene sen herkez herşeyi deniyor kimisine iyi geliyor ama her hamilelik bir değil başkasına iyi gelen sana gelmeyebilir Allah korusun bişey olsada vesile olmuş gibi hissetmek çok acı verir ben bebeğimi kucağıma aldığımı hayal ediyorum bide sürekli gargaralar zaten rahatlatıyo sık sık tekrarlasada ağrım rabbim dayanma gücü bişekilde veriyo ruh halini çok iyi anlayotum bebek için hertürlü endişeleniyosundur inşallah biran önce kurtulursun çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar